Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Arra lennek kivancsi feb.28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muci2015 kérdése:

Arra lennek kivancsi feb.28 an kell megjonie a mensimnek es nagyon feszul a mellem es faj az alhasam ti szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
mikor kúrtál?
2015. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szexeltél úgy, hogy nem védekeztetek???
2015. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
az ovuláció is szokott nekem ilyen tünetekkel járni.
2015. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes is,de lehet hogy megjön a menstruációd
2015. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biológia 1-es!!!


Ha azt se tudod, hogy mivel tünetekkel jár az, hogy meg kéne jönnie és összetéveszted mással, az irtó ciki.


Édes kicsi lány, ha feszül a melled, meg fáj az alhasad, az azt jelenti, hogy MEG FOG JÖNNI, ÉS DOLGOZNAK BENNED A HORMONOK!!


De ha védekezés nélkül szexeltél, akkor ettől függetlenül, még lehetsz terhes!

2015. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom mivel jar a mensi tunetek de joval kesobb kellene megjonie ezert nem vagyok ezel tisztaban
2015. febr. 13. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed akkor sem ér tulajdonképpen semmit, mivel nem tudjuk, hogy mikor szexeltél, védekeztél-e egyáltalán, meg azt hiszed, hogy ennyiből mi tudhatjuk, hogy terhes lehetsz-e? Mi vagyunk mi...netes nőgyógyász?

Ha meg tudod, hogy mivel jár a tünet, akkor azt is tudhatnád, ha ennyire tanácstalan vagy, akkor vehetnél egy terhességi tesztet, ami sokkal pontosabban megmondja, hogy mi a helyzet, mint mi itt!

2015. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ui.: peteérés félidőben van, ilyenkor meg jelentkeznek ilyen fájdalmas tünetek..

Akkor mégsem vagy teljesen tisztában a mensi tünetekkel, ha ezt sem tudtad!

2015. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mensi előtt sokaknak feszül a mellük, és az alhasuk.

Ez nem minden alkalommal van, szerintem nem vagy terhes. De ha úgy érzed csinálj egy tesztet, de az csak néhány hét után mutatja ki. Jópénzért vannak olyanok amik pár napos terhességet is kimutatnak.

2015. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!