Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi állhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete folyamatos hasi szurkálás, alhasi nyomottság, (béha egy pillanatra menstruációérzet) gyakrabb vizelés (múltkor kicsit erősebb színű, és szagú is volt), haspuffadás.

(Csináltam terhességi teszteket is, (2 hete) mindkettő negatív lett. A múltkori menstruációm is rendesen megjött.


Szerintetek mi lehet ez? Terhesség kizárva? Tippeljek felfázásra? Én hülye 10 percet ültem a hideg lépcsőn... Köszönöm:-)



2015. febr. 15. 10:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*néha
2015. febr. 15. 10:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Én megtippelném hogy elég hülye vagy hogy nem orvoshoz mész!

Gondolod itt annyi a doki???

2015. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
meg fog jönni szerintem és felfáztál esetleg
2015. febr. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első.: Már kértem időpontot

Megjönni semmiképp nem fog:-) 1 hete menstruáltam

2015. febr. 15. 11:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha a hideg lépcsőn ülsz, akkor nagy valószínűséggel felfáztál.

Ha vizelési mennyiség kevés, ráadásul égető fájdalmat is tapasztalsz, akkor ez egy felfázás lesz.


Igyál jó erős kamilla és körömvirág teákat addig is, míg eljutsz az orvoshoz.

2015. febr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha 1hete múlt el,akkor lehet előre érzed, hogy nemsokára peteérésed lesz(ciklus közepe)


ha 4hete nem szexeltél kb,akkor terhesség kizárható a múltkori tesztből

2015. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm:-)

Már ritkábban pisilek, ill. nem keveset. Normál mennyiségűt. Cickafark teát iszok, és ülőfürdőt is csináltam, lehet az segített. Már csak az alhasi "gondokat" kellene eltűntetnem.

2015. febr. 15. 11:59
 8/11 A kérdező kommentje:
A barátommal 3 hete nem voltunk együtt /illetve tegnap de/ :-)
2015. febr. 15. 12:00
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnap délelőtt...hát nem lehet tudni


cickafark az pont a peteérést és a teherbeesést segíti :D szóval ha baba lesz,az olyan 2hét múlva derül ki.


remélem tényleg nem gondoltad komolyan a kérdést sem a válaszaidat.

2015. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tescoban is lehet venni tőzegáfonya kapszulát, az való a felfázásra. Addig is, míg elmész orvoshoz. Amúgy háziorvoshoz is mehetsz, ott nem kell annyit várni az időpontra :P
2015. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!