Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi állhat a háttérben? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a háttérben? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
pár hónapja megismertem egy srácot,2hete rendszeresen(2-3 naponta) találkozunk, továbbá minden este hív (a megígért időben). Tegnap este is találkoztunk de sikerült elég szépen le innia magát és előadta,hogy mennyire hiányoztam már neki,és azt mondta hogy szeret(most először),és hogy többet lát bennünk mint testi vágyakat,mert hogy komolyan gondolja. De mivel mindez részegen történt,nem nagyon vettem komolyan. Reggel a munkatársa ablakzörgetése riasztott minket,és a lényeg hogy már a kapuszínbe gyors elköszönt és külön távoztunk a házból(ő utánam indult el olyan 3 lépés távon). lehet én kombinálom túl, de nekem ez így azért picit gyanús.
2013. szept. 26. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szerintem vele beszéld meg + Várj ki.

Ha nem ad értelmes választ, ha mindig gyanúsak a dolgok, akkor meg hagyd ott.

2013. szept. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pont hogy tenyleg szeret, csak jozanul inkabb titkolja, hogy fenntartsa az erdeklodesed ...


Az alkohol a gatlo sejteket gatolja. Szerintem nyert ugyed van :)

2013. szept. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha komolyan gondolja, akkor miért ügyelt arra kínosan, hogy a munkatársa nehogy együtt lásson minket?(mikor pár nappal korábban a főtéren meg kézen fogva sétálgattunk)
2013. szept. 26. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
De az ilyen dolgokat tőle kérdezd meg! Mi honnan tudjuk, miért??
2013. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hátha volt valaki hasonló cipőben,plusz véleménye azért mindenkinek van :)
2013. szept. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!