Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe ejtettem a "barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymer kérdése:

Teherbe ejtettem a "barátnőmet", és megakarja tartani! Hogy beszélhetném le róla?

Figyelt kérdés
Nem érti meg hogy felelőtlenség, nem szeret, és nem is úgy tekint rám ahogy kéne.csak úgy elvoltunk.Kapcsolatot se akar se semmit csak úgy megakarja tartani.Semmi sem szól amellett hogy megtartsa, de nem fogja fel.Azt hiszi hogy ilyen egyszerű az egész, hogy ő most akkor megszül, tökmind1 hogy van e apa, Család, vagy nincs.Vagy csak én vagyok még ilyen "maradi" hogy ez nem így műkodik?
2015. febr. 18. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Hány évesek vagytok?

Egy gyereket nem szabad csak úgy megölni. Ha így sikerült, akkor az már a ti felelősségetek.

Védekeztetek egyébként?

2015. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Ezen talán akkor kellett volna elgondolkodni amikor beletetted.


Ilyenkor hormonok beszélnek egy nőből.

És akárhogyan is szeretnéd, ha megakarja tartani, megfogja.

Te meg vagy fizetsz vagy velük élsz.

2015. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod lebeszélni róla? Nem akarja rád erőltetni. Te most már csak abban dönthetsz, hogy akarod-e , hogy az a gyerek az életed része legyen (láthatólag nem). Ezt mond el a lánynak, és ő majd ennek tudatában dönt, hogy megtartja, vagy nem. Neked nemigazán van beleszólási jogod.
2015. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Ha le akarod beszélni, ami nem feltétlenül egy szép dolog, akkor megmutatnám neki a terhesség hátrányait. Legyél vizuális, az segíthet. A nagy has, a bekövetkező fizikai változások, a rosszullétek, a szülés, a gyerek miatti felelősség- a gyereknevelés. Felhozhatsz hasonlatot is, hogy jelenleg épp ez van, szabad, akármit tehet aztán mi lesz ha...

Ja és ne említsd meg, hogy a gyermekáldás milyen jó, arról nyilván hallgatnod kell.


Hogy mikortól számít embernek egy magzat #1 válaszolónak, szerintem egy másik kérdés.


A kérdező mondjuk nem értem mit félt ennyire, nem lenne szép dolog lebeszélni róla, ha ő szeretné és nem is akar lehúzni téged (mondjuk mert milliárdos vagy, bár ezt azért már kétlem).

2015. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én 23, ő 21.Tablettát szed,gondolom valamikor kihagyta, nem tudom hogy szándékosan e, De akkor mesélek az anyáról aki végig piálta és bulizta az egész fiatalkorát, aki minden hétvégén részeg, és még akkor is az volt amikor megtörtént.Ki akarná hogy egy ilyen nő legyen a gyereke anyja,semmi sem szól az mellett hogy megtartsuk.Majd azt lássa hogy hazavisz vmi idegen kant, meg lepasszol nekem hogy elmehessen inni? Nem olyan egyszerű hogy ő akkor majd megtartja és felneveli még énse kellek ahhoz, majd ő felneveli, ha kell akkor majd ő elmegy....annak is akár.Amit persze nem tűrnék és nem is engednék, de ezzel is hangsúlyozni szeretném hogy semmi értelme hogy megszülessen, pláne ilyen világba, legalább szeretetbe születne de még az sincs, tudom hogy szörnyű élete lenne, (lelkileg)
2015. febr. 18. 17:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Na így már más a buli.

Lehet egy egyszerű kérdésem. Egy ilyen nőben mi vonzott?

Csak az hogy részegen lehessen valakit dugni?

2015. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem hiszem, hogy a tablettat kihagyta foleg nem szandekosan (azert 21 evesen eos lenne szandekosan teherbe esni..nem errefele halad a mai vilag), viszont ha volt hasmenos betegsege vagy barmi olyan amire kapott antibiotikumot az gyengiti a figamzasgatlo hatekonyaagat (csak ezt se a nok jo resze nem tudja, se a fefiak se pedig a nodokik nem mondjak anoknek), raadasul a tabletta se 100%-os vedelmet jelent. Tehat inkabb ne feltetelezz rosszat, lehalabb kevesbe leszel negativ.

Szerintem az o dontese fontos. Te elmondtad amit akartal o megis inkabb gyereket szeretne. Abortuszra nagyon nem etikus senkit rabeszelni, az se veszelytelen es lelkileg foleg ha valakit rabeszelnek akkor rombolo hatasu...es ha nem is szeretitek egymast nem akarhatod lelki nyo.orekka tenni.

Ahigy irod lehet epp az anyja miatt erzi ugy hogy o majd maskepp akarja csinalni es talan ezt latja elso lepesnek hohy akkor megtartja es nem a fiazalkorat nezi. Ki tudja errol vele kellene beszelgetned. Inkabb azt probald megtudni miert fontos neki ez a baba, hogyan kepzeli el a jobojet stb. Nem vagy maradi, de manapsag, amikor a huseg nem a legnagyobb ereny stb. normalis is higy vannak egyedulallo anyak es olyanok is akik mar gyerekkel talalnak maguknak part (es az uj pasit nem zavarja hogy a nonek mastol van mar gyermeke), regen ez sokkal kevesbe volt elfogadott.

2015. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyengébbeknek...

Nem a csaj anyjáról írt.

A gyerek anyjáról, azaz aki a babát várja az az alkesz bulizós. Tetszik érteni? :)

2015. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj ha gyerektartásért beperel tökmindegfy akartad-e vagy sem fizetni fogsz mint a hülye.

Rúgd le a lépcsőn :D

2015. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 HUN_Sector ***** válasza:

Valahol olvastam egy olyat pár éve, hogy ha az akaratod ellenére is megtartja a babát (magzatot), akkor a gyerektartás nem áll meg később a bíróságon. Ennek mondjuk utána kell nézni.


Azon kívül hogy leülsz beszélni vele, nem sokat tudsz elérni.

2015. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!