Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmet megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmet megcsalta a pasija. Hogy beszélhetném rá a lányt a szakításra? Nem látja át reálisan a dolgot:/

Figyelt kérdés

Nagy a korkülönbség köztük, a lány 13 volt mikor megismerkedtek. Közel másfél évig vannak/voltak együtt, és hát a lány a korára hivatkozva(helyesen) nem engedett meg a férfinak semmiféle szexuális közeledést(lány most 15). Ezért a pasi erre hivatkozva összefeküdt egy másik nővel. Barátnőm ennek ellenére ugyanúgy szereti, és szeretné visszakapni, bár a történtek után mégtöbbet kellene arra várni a pasinak, h megengedjen neki akármit is.

Bnőm rászeretném beszélni arra, hogy ilyen fiatalon, egy ilyen kapcsolatnak semmi értelme nincsen, inkább lépjen most tovább, főleg így hogy a pasi sem tudja mit akar, akarja e még ezt a kapcsolatot! Segítsetek légyszi! bocsi ogy hosszú lett.


2011. aug. 27. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! szerintem hangsúlyozd neki, hogy szereted, és félted, ezért ha kicsit bántó lennél vele, akkor ne haragudjon (nem vagy az természetesen, de az ő helyzetében úgy tűnhet sajnos), és nem fogod hagyni ezt, érvelj neki logikusan. Hiszen ha most megcsalta, akkor újra és újra meg fogja tenni, és a barátnőd egy gerinces, normális lány (nem engedte a szexuális közeledést, ez tök jó pont), nem érdemli ezt ettől a pasitól, sokkal jobban járna egy másikkal. ezer és ezer fiú van aki a lelkéért és a szép arcáért szeretné, nem pedig azért, amit az ágyban nyújtana... ő pont kifogott egy olyan srácot, aki utóbbiért szeretné. ha van előtted 5 jégkrém, az egyik savanyú, a többi finom, akkor csak a szép színe miatt ne tartsa már meg a savanyút...

mennyi ez a korkülönbség amúgy?

2011. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem döntheted el, h mit csináljon a barátnőd. A helyedben én sem hagynám annyiba a dolgot, de valószínűleg, nem venné jó néven, ha a fiút, akit szeret, te nem kedveled. Nem pont ez a helyzet, de ő így értené. Én megmondanám neki, h ha a srác egyszer megbántotta, akk máskor is meg fogja. És, h ő jobbet érdemel, ha a fiú annyira nem becsüli, h ha nem fekszik le vele, akk megcsalja. Miért, amúgy mekkora a korkülönbség köztük?
2011. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy a pasast én is ismertem, és úgy nagyjából semmi bajom nem volt vele ezalatt a másfél év alatt egész idáig, mikoron ugye megcsalta a bnőmet..:S amúgy 14 év a korkülönbség....:S:SS
2011. aug. 27. 10:18
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
27 volt, amikor a csaj 13??? Jelentsd fel!
2011. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, 27 volt mikor a csaj 13........ Durva. De nem történt erőszaknak titulálható dolog, nem teszek feljelentést
2011. aug. 27. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!