Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ihatok ma? Ma vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ihatok ma? Ma vettem be délelőtt 9kor az esemény utáni tablettát.

Figyelt kérdés
azt szeretném megtudni, h ma este 8után ihatok-e boroskolát meg sört? nagy ivászatot nem tervezünk a csajokkal csak felmegyünk kicsit :)
2008. szept. 5. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen...miért is ne,a gyógyszer már régen volt,egy két sör nem hiszem,hogy árthat...de csak óvatosan!
2008. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
37%
hát én a helyedben nem kockáztatnék mivel köztudott hogy a fogamzásgátlóknál sem ajánlatos inni mivel csökkenti a hatását az alkohol és szerintem a 72 órásnál is ez van.
2008. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alkoholnak nincs befolyása a tabletta hatására. Hogyan lenne, az a hormonrendszerre hat, az alkohol meg az idegrendszerre. :)
2008. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem innék. Nem tetszik az idegrendszer / hormonrendszeres magyarázat, nincs kedvem most felwikizni felguglizni hogy igazad van e, de ha igazad is van akkor is hathat az alkohol kémiailag arra azokra az anyagokra amik a tablettában vannak.

Menj biztosra, ne igyál.

2008. szept. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs rá hatással! Mivel a gyógyi már fel fog szívódni, mire eljön az esti programra az idő! De azért ne ess túlzásba, tényleg! Egyébként a tabira csak akkor van hatással, ha beveszed a gyógyszert és mértéktelen ivászatba kezdesz és a felszívódás ideje alatt hánysz a piától! Akkor ugyanis kijön a tabi nagy része!
2008. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!