Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalom. Fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom. Fogamzásgátló tablettával vagy óvszerrel?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem volna hogy barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt Én 19 vagyok a barátnőm pedig 18.Mind a ketten szűzek vagyunk még. Nah szóval ez idők alatt volt időnk megismerni egymást közelebbről, és a utolsó petting után beszélgettünk arról hogy miután kivártuk a megfelelő alkalmat továbblépünk és lefekszünk. Most jön az igazi kérdés témája. Barátnőm mesélte hogy bátyja és barátnője fogamzásgátló tablettával védekeznek, óvszert mellőzik. És arra gondolt hogy első alkalommal mi lenne ha mi is így csinálnánk. Én nagyot csodálkoztam rajta. És nap mint nap elgondolkozok ezen, én nem tudom mi tévő legyek, mert mint ahogy mindannyian tudjuk nem minden fogamzásgátló 100%-os. Pedig nagyon jól hangzik ez az ötlet és tényleg jó lehetne óvszer nélkül. De nem tudom hogy belemenjek e a dologba mert bár tényleg nagyon jó lenne első alkalmat így csinálni de szerintem érdemesebb volna mégis óvszert használni én úgy gondolom. Szerintetek belemehetnék abba hogy első alkalommal fogamzásgátlót szed és úgy óvszer nélkül ? Vagy pedig mindenféleképpen óvszerral az elsőt. Személyes tapasztalatokra, véleményekre, segítségre volna szükségem. Én a lehető legjobbat szeretném a barátnőmnek és nem szeretnék neki csalódást okozni. És számomra is legfontosabb az hogy biztonságosan csináljuk és hogy egy pozitív élménnyel gazdagodjunk mind a ketten.

#első alkalom #Fogamzásgátló tablettával #vagy óvszerrel ?
2015. febr. 23. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy a GYIK-es fórumozóknak ilyen komoly dolgokba is van beleszólása.
2015. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
0%

Gumival sokat romlik az élvezet, én tuti fogamzás gátlós módszert választanám

(Bár engem az se érdekelne ha, nem szed fogamzásgátlót akkor is gumi nélkül csinálnám, csak itt ügyesnek kell lenni. :D )

2015. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor negatív kommenteket és hozzászólásokat mellőzzük. Köszönöm
2015. febr. 23. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenkepp az ovszert javasolnam. Rendes fogamzasgatlot nem tud szedni csak egy alkalomra szoloan. Esetleg hormonmentes fogamzasgatlo tablettat, huvelykupot, kremet ilyesmit, de az nagyon megbizhatatlan es el is ronthatja a szerlmeskedest. Van, akinek egeto erzest okozott a kup.

Plusz az ovszer annyival egyszerubb!

2015. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten szüzek vagytok, akkor lehet csak fogamzásgátló is, de akkor ügyeljen a barátnőd arra, hogy előbb kell elkezdeni szedni (kb. 2hét), s csak aztán ad biztonságot. Az is fontos, hogy ne feledje el beszedni naponta kb. ugyanabban az időben.
2015. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló "felfutási" ideje kb 2 hét, szóval ha tudtok addig várni, akkor OK. Jó lenne, ha elmenne nőgyógyászhoz is.

Gimival biztosan egyszerűbb, bár a fiúnak kisebb élvezet, az biztos...

Mondjuk az meg a tabletta hátránya lehet, hogy sok nőnek kicsit elmegy tőle a szexuális étvágya...

2015. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tablettat akar, mindenkepp el kell menni orvoshoz, o adja a receptet.
2015. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legelső alkalommal szerintem a gumi a legjobb megoldás. Már többen is írták, hogy a tablettát el kell kezdeni korábban. A legjobb, ha most gumival csináljátok, és a barátnőd meg irat fel magának gyógyszert. Ha hosszabb távon szándékoztok együtt lenni, az mégiscsak kényelmesebb, és jobb is.
2015. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!