Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Omisson 0, 03 mg/2 mg fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omisson 0, 03 mg/2 mg fogamzásgátlóval kapcsolatban van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

#fogamzásgátló #Omisson 0 #03 mg/2 mg
2015. márc. 12. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nincsenek
2015. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!!!


Neked milyen tapasztalataid vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatosan? Nekem is most írt fel a doki, de semmit nem találtam róla, így kicsit "megijeszt" :)


Köszi szépen! :)

2015. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Én kb másfél hónapja szedem és én sem találtam róla semmi infót. Állítólag teljesen új gyógyszer.

Eddig nekem semmi extra dolog nem volt. Hízni nem híztam, max 1 kg-t, de az nem hiszem, hogy a gyógyszertől lenne :) A cicim picit nőtt, ennek mondjuk örülök :) A bőröm pedig lassan kezd szépülni, ami jó, mert a bőröm miatt írta fel a doki ezt a gyógyszert.


Rossz tapasztalatom eddig nem nagyon van, de még csak 1 levél ment le teljesen. Remélem nem is lesz semmi.


Te elkezdted már szedni?

2015. ápr. 13. 08:30
 4/4 anonim válasza:

Én nem ezt szedem, de ugyanez a hatóanyaga, Sienima, ha gondoljátok keressetek rá. Azért írok véleményt, mert attól, hogy más a gyártó szerintem ugyanaz :)

Nekem is nőtt a mellem, nem híztam, szóval eddig csupa jó :) én lassan 2 dobozzal beszedtem már. Első levélnél végig pecsételő vérzésem volt, néha még most is előfordul.

Régebben más hormontartalmú fogamzásgátlót szedtem, amitől tiszta depressziós és rosszkedvű voltam, meg hisztis, ettől viszont semmi bajom.

Viszont azt hozzá kell tennem, hogy a fogamzásgátlók lecsökkentik a B-vitamin szintet, és az is okozhat ilyen tüneteket, ezért ajánlom, hogy szedjetek mellé :) Magne B6, stb. Én most szedek multivitamint, így lehet, hogy ennek köszönhető, hogy ettől a tabitól semmi bajom.

2015. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!