Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis terhes lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés

Késett 6napot. 4napig tartott de jóval gyengébb volt mint szokott. 2 negatív teszten voltam túl még mielőtt megjött. Akkor most mi van?

Annyi mindent olvastam neten meg itt is, hogy nem igazán nyugodtam meg. Orvoshoz most nem tudok elmenni majd csak később.

Köszönöm előre is


2015. márc. 15. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Védekeztetek vagy nem? Korod?

Fiatalon amúgy is eléggé rendszertelen

2015. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kiszakadt a gumi de még nem ment el ez az egy baleset volt.

26-28napra mindig megjön rendesen. Most 6napot késett. Antibiotikumot szedtem meg elég ideges is voltam más problémák miatt. A késés ennek is betudható lenne de jóval gyengébb volt mint szokott. Am is 4-5nap szokott lenni.

21 vagyok

2015. márc. 15. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

Nem kell az egérből elefántot csinálni vagy inkább mamutot :D

2015. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) nagyon rá tudok parázni mindenre
2015. márc. 15. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
megjött=nem vagy terhes
2015. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!