Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi lenne az esélye, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lenne az esélye, h terhes a barátnőm, ha ESETLEG az ujjamon keresztül (valószínűleg megszáradt) spermium került a hüvelyébe?

Figyelt kérdés
Nem ujjaztam meg, csak az ujjam vége került be, és nem hinném, hogy volt rajt spermium (talán csak előváladék, bár azt sem igen vettem észre, meg egyébként is csak megigazítottam a péniszem előtte kb. fél órával), ha meg igen, szerintem már megszáradt. Mitől függ, hogy megszárad, mennyi idő kell hozzá? A kezem tiszta száraz volt! Elképzelhető h maradtak rajta életképes spermiumok?
2010. febr. 16. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vajmi kevés esélyt látok rá!
2010. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kizart ilyen uton teherbe esni, nyugi
2010. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
TERHES VAGY! 72 ÓRÁS TABI! ÉS IGEN, A SZOMSZÉD NÉNI MACSKÁJA IS VEMHES LETT!
2010. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:

A eséyl nagyon nagyon nagyon kevés. Egy sperma 24-48 órát képes életben maradni a hüvelyben. Gondolom, a kiszáradás, levegővel való érintkezés kimondottan nem tesz jót neki. Amúgy pedig (biosz tanulmány)az ujjadat nem is dugtad be annyira mint mondjuk a kékerest szoktad. Egy spermának azok a centik is rengeteget számítanak. Amikor elélvezel, a spermát kilövöd. Na most ez plusz néhány centi előny, de még így sem 100%-os, hogy lesz gyerek. És még a mennyiség is számít. Az előváladékban alig van, míg egy beleélvezésnél azért elég sok van. Az esélyeket számolgatva... Előbb hozza a gólya, mintsem egy ilyen miatt lesz terhes a bnőd. Fel a fejjel, nincs para :)

19/f

2010. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyetek a p*csába és inkább tv-t nézzetek ujjazgatás helyett....
2010. febr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szaraz volt, akkor nincs esély. de ezzel jobb lesz vigyaznotok.
2010. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) mennyiben növeli/csökkenti a teherbeesés esélyét h a barátnőm a menstruációs ciklus végén járt?
2010. febr. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!