Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlthét szombaton jött meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlthét szombaton jött meg a menstruációm, és bevettem életem első fogamzásgátlóját. A menstruációm 3-4 napos, de most még mindig tart! Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem fáj semmim, meg inkább már barnázás van, de nagyon zavar, már vége kéne lennie. Ráadásul barátomnak szombatra igértem egy kis akciót,de hát ha igy haladok még akkor is menstruállni fogok. Mikor múlik el végre ?
2015. márc. 19. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ír erről semmit a betegtájékoztató? Mi a neve annak, amit szedsz? Én Reziát szedek, annál világosan le van írva, hogy az első hónapokban előfordul a barnázás, de rendszeres szedéssel elmúlik (így is történt). Mit vártál egyébként a fogamzásgátló tablettától? Nyilván felborítja a ciklusodat, a szervezeted saját rendszerét és a hormonháztartásodat, és ennek nyilván nyoma is lesz rajtad. Ez még önmagában nem olyan mellékhatás, ami baj lenne, de érdemes lenne megkérdezned a nőgyógyászodat, ő tudja a legjobban, hogy mi tartozik a problémás kategóriába, és mi az, ami természetes és majd elmúlik.
2015. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5 nap, plusz 1 nap barnázás. Szerintem ez nem gond. Úgy is másforma menzeszt csinál.

Bár én még sose szedtem......

2015. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el a betegtájékoztatót!!!


Első teljes levélnél természetes a hosszan elnyúló menstruáció!


Az első levélnél még ajánlatos kiegészítő védekezésként óvszert használni! Úgyhogy még véletlenül se élvezzen beléd anélkül a pasid! Kb 1 hónap a biztonsági idő, amíg teljesen védett leszel.

Lehet, hogy a betegtájékoztatóra az van ráírva, hogy azonnal véd, de ez azért korántsem biztos!

2015. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális igen,nekem pl 12 napig tartott!
2015. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!