Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha már régebben szedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már régebben szedtem fogamzásgátlót, és most újra szeretnék, el fognak küldeni újra vérvételre?

Figyelt kérdés

2-3 éve voltam először nőgyógyásznál (magánrendelésen), és akkor elküldtek vérvételre, majd az alapján írt fel a doktor úr fogamzásgátló tablettát, a symiciát. Szedtem kb fél évig, aztán abbahagytam, mert szakítottunk a párommal. Azóta nem voltam, de most újra szeretnék tablettát szedni, úgyhogy visszamegyek ugyanehhez a nőgyógyászhoz. El fog küldeni újra vérvételre, vagy rögtön fel fogja írni nekem a symiciát?

22/L


2015. márc. 21. 23:56
 1/1 anonim válasza:

Nekem nem kellett elmennem vérvételre, simán csak elmendtem és mondtam neki hogy kellene, és felirta nekem a deciorat' . de ha egyszer voltál vérvételen akkor nem hiszem hogy megint elküld. Vagy ha bemész és nem küld el vérvételre akkor ugyis megviskál mert engem is megvizsgált és utána megkérdezte hogy mikor volt meg az utolsó vérzésem és az-az előtti honapba :)

18/L

2015. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!