Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer mellé kiegészítő védelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer mellé kiegészítő védelem?

Figyelt kérdés

Az óvszer mellett szeretnék mással is védekezni. De mivel? Mit ajánlanátok?

Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni, mert rendszertelen a nemi életem.


2010. febr. 16. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelytabletta sztem elég jó mellé.
2010. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Hát az óvszer a legbiztonságosabb. Én még fogamzásgátlót is szedek hozzá. De óvszer mindenképp legyen.
2010. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az óvszer alap, de szeretnék mellé még valamit. Én is a hüvelytablettára gondoltam, de azt olvastam, hogy az csak akkor jó, ha én vagyok alul, különben kifolyik.
2010. febr. 16. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

mégis mi a jó istennek?????

aki foggátló+tabit szed, azsem komplett, bocsi h ezt mondom, de télleg nem normális.


szted miért nemtalálsz megfelelő kiegészítő védekezést óvszer mellé?? azért mert ilyet nem találtak még ki, ugyanis FELESLEGES!!!! ha kiszakad az óvszer, édesmindegy h ottvolt e a tabletta, mert az nemfog megvédeni, mert csak megszakítással ajánlják, olyan magas a hibaaránya.

2010. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mi bajotok van? ha neki ugy jobb, akkor csinalja. van olyan, h nem hat a tabi, mert vmilyen másik orvosságtól gyengül a hatása. amugy sztem az ovszerhez jo a pharmatex. nekunk mar 3 x kiszakadt. :S
2010. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezerből 1 nő esik teherbe fog.gátló szedése mellett.és az is csak a hormonháztartása miatt...de nem is értem miért kell állandóan a nőbe elélvezni..Miért nem lehet hasba,fenékre,szájba,arcra,nyakra???így már okés lenne a fog.gátló is..de mindegy.
2010. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a foggátló akkor nemműködik, ha elrontod a szedését. nemfigyelsz a gyógyszerkölcsönhatásokra, kihányod vagy kifosod. ha ezeket betartod, nemkell még óvszerrel is traktálni a pasit. elvégre azért szedsz foggátlót h ne kelljen óvszert használnod....


az ide-oda-amoda élvezéseket meg nemmindenki szereti, van aki jobban szereti a normális szexet.

2010. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, de én nem szedek tablettát, mert rendszertelen a nemi életem. Én az óvszer mellé szeretnék valamit. Hüvelytablettát, vagy kúpot, vagy valamit. Erről érdeklődtem.
2010. febr. 16. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
sztem ovszer + pharmatex az biztonsagos.
2010. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!