Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane35-t szedek. Este fél9kor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane35-t szedek. Este fél9kor bevettem. Aludtam. De hajnali 1kor hánytam egy keveset. Felszívódott? Kell kiegészítő védelem? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés

Ez a második levél amit szedek. Még van 5szem.

Tudom, hogy 3-4óra a felszívódás. De meg szeretnék nyugodni :)

Elsőre is köszi a RENDES válaszokat!


2010. febr. 23. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem kell mégeggyet bevenned.
2010. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2010. febr. 23. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha meghánytatott az nem jó jel. ezeket, főleg ha többször is jelentkezik, mond el az orvosodnak. kiegészítő védelemet nem tudom mire írod. a diane35 ben kétféle női női nemi hormon van, kis mennyiségben. ehhez nem hiszem hogy bármit is kellene szedni, ha az orvos nem mondta
2010. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem a gyógyszertől volt a hányás, csak kicsit megfáztam és a torkom kapart... köhögtem és ez felkavarta a gyomrom :S

A kiegészítő védelemmel arra gondoltam h kell-e óvszert használnunk egy ideig vagy sem.

2010. febr. 23. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kell óvszer. Jobb a biztonság.
2010. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14:49 jah értem az más. azt hittem mellékhatásként jelentkezett
2010. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

15:20: Én is erősen hajlok féle. 'Jobb a biztonság'.



Mivel még 5 szem van, jól tudom h a a megvonásos vérzés után újra véd?

2010. febr. 23. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
igen de a gyógyszer felszívódási ideje 4!! óra..fél 9től 1ig elmult 4 óra..tehát sztem semmilyen kiegészító védekezés nem kell..főleg ugy h a 3. héten vagy ha jól értem:) ugyh nyugi és a 4 órás felszívódás tuti..kifaggattam mindenről a dokit
2010. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen-igen a 3.héten vagyok.


nagyon köszi a kedves választ!!:) megnyugodtam:)

2010. febr. 23. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!