Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor ha egyik nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha egyik nap elfelejtettem bevenni a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy amit ma bevettem gyógyszert ahhoz vasárnap van írva. Nem tudom hogy melyik nap felejtettem el bevenni de szerintem péntek mert szombat és vasárnap estér emlékszem h bevettem de a pénteki nem rémlik. Most ilyenkor mit csináljak? egy nappal tovább szedjem a gyógyszert vagy maradjon ki az az egy szem? Ez második levél és mindig próbáltam odafigyelni h rendesen bevegyem de most elfejtettem.

Csajok segítsen valaki!!



2015. márc. 30. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi nem történt folytasd nyugodtan a szedését és figyelj oda legközelebb :)
2015. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi :D de jövőhét szerdáig kellene szednem de így h egyet nem vettem be még csütörtökre is marad akkor vegyem be csütörtökön is vagy azt már ne mert így felborul a szokásos "szerdán abbahagyom és szerdán kezdem el szedni"
2015. márc. 30. 19:11
 3/6 anonim ***** válasza:
ha egyet kihagysz az nem para... ugyhogy szeritnem ha szerdáig végzel és kezded a következőt akkor tedd félre azt a kimaradt szemet és tudod kezdeni a következőt
2015. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat :D kicsit megijedtem
2015. márc. 30. 19:14
 5/6 A kérdező kommentje:
a betegtájékoztató azt írja h ha a 2.héten fejtettem el bevenni akkor vegyem be akkor amikor elfelejtetem még akkor is ha ez 2 tablettát jelent. Most akkor vegyek be 2-t nem lesz ez sok hormon egyszerre a szervezetemnek?
2015. márc. 30. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg nogyogyasz valaszol onlineba
2015. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!