Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogom megkapni a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogom megkapni a fogamzásgátló injekciót. Kérdésem:Az injekció után mikor lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem mikor beadják, megkérdezheted
2010. febr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt miért tőlünk kérdezed? Majd a dokitól.

Amúgy majd írsz, hogy milyen hatással van rád? Volt olyan ismerősöm aki beadatta, és úgy felborult a hormonrendszere, hogy másfél évig nem volt mensije. :S

2010. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neharagudj hogy megkérdezem kérlek válaszolj mennyibe kerül az ilyen injekció és hány éves kortól kérhető?Debrcenben van ilyen? kérlek neharagudjrám ha tusz válaszolj már :)köszönöm:)
2010. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos azért kérdelek titeket mert mikor a nőgyógyász főorvos úrnál voltam,akkor lányos zavaromba elfelejtettem ezt megkérdezni!Most mikor ment mentem akkor az ügyeleten adattam be,ahol orvos nem volt ,csak aszisztens.Amúgy 1500 Ft alatt volt!(1400valamennyi 3 hóra)
2010. febr. 21. 19:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem bánnám ha nem jönne meg sokáig,ez szerintem nem rossz mellékhatás.Én a gyógyszertől híztam 15 kg-ot,a hüvelykúpot meg a főorvos úr nem ajánlotta!!A spirálról anyumnak van rossz emléke,mert mikor szedték le neki úgy kellett vizesruházni,úgy fájt neki!Amúgy az injekciót nem tudom mien idős kortól adják,de szerintem inkább csak olyanoknak akik már több gyereket nem akarnak!
2010. febr. 21. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
tabitól se igazi menstruáció van jelen hanem álmenstruáció...nincs peteérés szóval az sem igazi vérzés..de mindegy...vagy erről senki se beszél?23L...
2010. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!