Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sok ilyen kérdés volt de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen kérdés volt de azért megkérdezem még 1x a véleményeteket- Történt egy kis baki - Mitévő legyek szerintetek?

Figyelt kérdés

szóval, Bnőmmel szeretkeztünk, ő az oldalán feküdt én meg mögötte voltam - pont orgazmusa lett volna amikor én elmentem - ekkor ő mégjobban rákezdett de szóltam neki utána hogy bocsi de én elmentem - és mikor kihúztam a péniszem a gumi bennemaradt és nemkicsit megijedtem amikor odakaptam a pucumhoz és éreztem hogy vmi gázvan - akkor azthittem hogy kiszakadt a gumi de mikor kivettem belőle teljesen sértetlen volt - csak egy kicsit összekentem az ondómmal lennt őt. Utána letöröltük és ha mindenigaz nemigen került bele élő sejt..

Hozzátenném hogy a vérzése fél napja szűnt meg - elvileg akkor teljesen visszazáródott - igaz? Egy hozzáértő nő válasza jólesne.

Ellövünk egy tesztet pár nap múlva - nemtudunk többet tenni - 72 órással nemakarom terhelni a szervezetét főleg hogy semmi sem biztos - így is cisztás a melle meg minden :/


22F


2010. febr. 19. 08:31
1 2
 1/11 Rainmaker ***** válasza:
ööö... Igazából most nem a kérdésre fogok válaszolni, ráadásul pasi vagyok, csak szerettem volna mondani, hogy a tesz csak 2-3 hét után ad megbízható eredményt, mert akkor lesz vizeletben kimutatható a hormon, amire a csík reagál. Addig csak negatív eredményt ad. 72 órás tablettát én se javaslom, igazad van, az nagyon nagy teher egy nő szervezetére.
2010. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A 72órás tabletta nem feltétlen vált ki mellékhatást,viszont nem javaslom ebben az esetben,semmi probléma nem lesz.
2010. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akrasz menni akkor inkább tabi legyen szerintem! Mert, ha meg tényleg terhes lett, akkor jön a baba!
2010. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem marhára nem játék a 72 órás és most logikusan végiggondolva mennyi az esélye annak hogy ebből baba legyen?

5% ?

Hajnal óta ezen agyalok hogy tényleg minden rendben volt e ezenfelül ami történt - és tuti hogy csak ennyi volt - elmentem benne, kihúztam, lent összekentem, óvszer bennemaradt - óvszert kivettem - megtöröltük neki lent, után aalaposan kezetmostam majd a kisujjammal amire egyáltalán nem került semmi 2-3 cm mélyen kitörölgettem neki.

Ennyi történt

2010. febr. 19. 09:07
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

teszt pár nap múlva?-hül.ye vagy

72 órásat nem bevenni-hül,ye vagy

asszed nem lehet terhes?- hü.lye vagy

pucum? lol

Visszazáródott?XD Mi b.azd:D A méh nem úgy működik,hogy amikor megjön akkor ki be csukódik és csak akkor lehetsz terhes ha nyitva van...omg omg...



Én vennék 72 órásat,de ti tudjátok....:)

2010. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és most látom,hogy ujjal kitörölgettek...2-3 cm mélye...LOL ne haragudj de én már fuldoklom a röhögéstől XD Ekkora ökröt XD Szted az segít?XD Istenem...istenem segíts agybajban szenvedő népeden :D
2010. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocs hogy őszinte vagyok

Bocs hogy a véleményeteket kérem

Bocs hogy bevoltam xarva

Bocs hogy próbálom poénosan venni a dolgot

Bocs hogy leellenőriztem a kisujjammal hogy került e bele ondó

És énkérek elnézést hogy nemhajlok meg előttetek ó nagyeszű emberkék (az előző 2 hozzászóló)

2010. febr. 19. 10:09
 8/11 A kérdező kommentje:
De már látom hogy 1 és ugyanaz az emberke vagy. Gratula hogy ez a legjobb amit tenni tudsz - hogy kineveted a másikat
2010. febr. 19. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a 2.válaszoló vagyok.

Én nem vennék ilyenkor 72órás tablettát,hacsak nem akkor tájt van peteérésem.De szerintem ő is tudja,hogy mikor van neki,és ne parázz annyit ezen,mert nincs semmi gond:)

Nekem volt olyan,hogy 1 nappal utána szakadt el a gumi,de akkor nem vettem be.

2010. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

olyan nincs h visszazáródik ésakkor nemlesz terhes.

amúgy nemvalószínű h ettől terhes lesz, de nemazért mert visszazáródik. no mindegy, lényeg h nemvalószínű a terhesség, de ujjal azért ne törölgesd őt, egyrészt azért mert semmi értelme, másrészt azért mert így juttathatsz bele spermát. 2-3 hét múlva teszteljetek, de sztem nemlesz gond.

2010. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!