Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia Fogamzásgátló?!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia Fogamzásgátló?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségetek kérném, nem régen kezdtem el szedni a Symicia nevű fogamzásgátlót. Az első levéllel teljesen beszedtem, reagált is rá a szervezetem. Most a második levél 6. tablettájánál tartok. Mind a kétszer a ciklus 5. napján kezdtem szedni. Kérdésem, hogy mikortól VÉD BIZTOSAN? A nőgyógyász nem adott konkrét választ (1-2 hónap), viszont a latexre allergiás vagyok, és szeretnék már együtt lenni a párommal.

2015. ápr. 7. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye úgy szedted,hogy első levelet végig szedted(21 szem), majd 7 nap szünet, és a 8. napot kezdted a következő levelet? nem a mensihez mérve szedted ugye?
2015. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, természetesen, mind a 21 szemet.:)
2015. ápr. 7. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:

oké, de a 8. napon kezdted el a 2. levéllel?

ha igen,akkor nincs baj, és már véd is:)

2015. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedted akkor már bőven véd.
2015. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen-igen!

Egyszer volt hogy az első levél alatt 12 órás csúszással vettembe egyet, de ezt leszámítva nagyjából mindig azonos időpontban vettem be.

Köszönöm szépen a válaszaitok, így egy kicsit nyugodtabb leszek, mert tudom, hogy a betegtájékoztató 7 napot ír, de így biztosabb kicsit. Köszi!

2015. ápr. 8. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!