Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az érdekelne, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érdekelne, hogy szex közben a megszakítás az mennyire bevált módszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért kérdem, mert olyat olvastam neten, hogy 100 esetből kb. 40 nőnek fordult elő így is a terhesség, és az érdekelne, hogy ha a behatolás kb. 4 -5 cm volt, akkor mekkora a lehetősége a " nem kívánt " terhességnek?

2015. ápr. 7. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
50-50. Ha sperma jutott beléd, akkor történhetett baj. Ezért nem vagyok a megszakításos híve.
2015. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lényegében ugyanannyi, mint ha tövig betolnád. Nem egy biztonságos módszer, ha nem akarsz gyereket, védekezz normálisan. Óvszer, fogamzásgátló tabletta, pesszárium, hüvelygyűrű, stb.
2015. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezért használunk óvszert
2015. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A megszakítást nem védekezés, szerintem csak felelőtlenség. Mivel az előváladéktól is lehet a nő terhes.

Szóval szerintem egy óvszer még mindig olcsóbb és biztonságosabb, mint a megszakítás.

Egyébként mekkora a lehetősége? Vagy igen, vagy nem. Ennyi.


Ha nem akarsz idő előtt gyereket, akkor VÉDEKEZZ NORMÁLISAN! A te érdeked. :)

2015. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Önmagában nem túl biztos módszer, főleg a nő szempontjából, mert nem tudhatja, hogy a pasi engedte e el magát valamennyire, és az előnedvekben is előfordulhat spermium.

Minek 4-5 centit behatolni, főleg védekezés nélkül? Egy férfi vagy vágjon gerincre egy csajt, és elégítse ki, vagy maradjon a pettingnél.


Egyébként mennyi idős vagy? Addig ne dugdosd sehova, amíg elég idős és bátor nem vagy venni egy kotont.

2015. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egy módszer, hanem egy lutri.
2015. ápr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az a 40 előfordulás sem úgy lett, hogy 1 alkalom volt csak,hanem kb 1 éves felmérés. 1 év alatt meg akár 200x is lehet szexelni.



Én már rengetegszer csináltam így,sosem lett belőle terhesség,de hozzáteszem, hogy nekem mindig volt zavar a ciklusomban.

2015. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ember fuggo.

en tobb eve ezt csinalom.

es szerintem nem lehet valami jo spermam.

mivel eddig nem nagyon ejtettem teherbe senkit.

2015. ápr. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi 14 éve így védekezünk. és nincsen terhesség belőle-hálistennek. poénból kipróbáltuk a durex eprest, de kilyukadt. úgyhogy hanyagoljuk a durexet. nem megbízható. még jó hogy nem veszélyes időszakban lett a kilyukadás.
2015. ápr. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!