Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugy is tud nekem az orvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy is tud nekem az orvos gyogyszert felirni ha nem vizsgal meg?

Figyelt kérdés
Jovohetre kaptam csak idopontot es lehet hogy pont megjon. Eloszor megyek nogyogyaszhoz.
2015. ápr. 13. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
hívd fel és tetesd át másik időpontra
2015. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kiszamithatatlan a menstruaciom es nem akarok meg heteket varni:s
2015. ápr. 13. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudni éppen tud, de miért probléma, ha csak a következő menstruációnál kezded el?
2015. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem problema csak mar a baratommal nagyon varjuk es hat ertitek:)
2015. ápr. 13. 20:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahhiz h gyogyszert szedhess kell egy vervetel amire o ad beutalot meg egy rakszures, ha nem kuld vervetelre es trombozis hajlamos vagy akkor trombozist kaphatsz ha elkezded szedni a gyogyszert
2015. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekemis pont így volt és késett egy napot, rá 2 napra megjött és elis tudtam kezdeni szedni, de sokat izgultam talán azért hogy ne jöjjön meg aznara mikor időpontom van :) Ja és a sok c vitamin hatással lehet rá :D
2015. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vervetelen par hete voltam. Nem a nogyogyasz altal de ez hosszu:D remelem nekem sem jon meg, mindig kesik szoval remenykedek:D
2015. ápr. 13. 21:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Most csomo citromot eszek hallottam rola hogy attol kesik:3
2015. ápr. 13. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is pont meg volt és nem kért semmiféle vizsgálatot... eléggé köcsög egy orvos lehetett, mondtam neki ha nem válik be ez, megyünk maszek orvoshoz és az kérjen mindent vérvételt stb...
2015. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!