Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tim. kérdése:

Elfelejtettem bevenni 2 tablettát.! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Külföldön élek a parommal és körülbelül 9 hónapja szedem a fogamzasgatlót. Eddig soha semmilyen problémám nem volt, viszont ebben a hónapban rám jár a rúd. Valamikor honap elejen elmaradt egy gyogyszer magam sem ertem hogyan hiszen mindig szól a telefonom. Ma a buszon felejtettem a pénztárcámat akit sikerült a táskám mellé tennem, es abban tartom a gyogyszerem. Sajnos az iroda mar bezart igy majd csak holnap tudom meg hogy megtalaltak-e benne minden iratommal egyutt. Ma ismet kihagyok egy gyogyszer a baratommal tegnap voltunk egyutt. Szoba johet a terhesseg?

#fogamzásgátló #tabletta #2tabi #2gyogyszer
2015. ápr. 14. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, méghozzá mindkettőtől külön-külön is.

GUMI! A ciklus végéig.

2015. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A baratom es a parom 1ember

Mindenkepp gumit fogunk mostantol hasznalni a kovi honapig, de most szukseges valamifele esemenyutani tabletta vagy barmi ilyesmi?

2015. ápr. 14. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló szedése mellett NEM vehetsz be esemény utáni tablettát, tönkretenné a szervezetedet. Így kivédeni a dolgot utólag már nem tudod, figyelj majd a tünetekre, esetleg 2-3 hét múlva csinálj egy tesztet, addig pedig óvszer. Sajnos mást nem tudsz tenni. Ha egy kicsit megnyugtat: én két éve szedem a tablettát, eddig összesen kétszer sikerült kihagyni egy-egy szemet, de mindig "utólag", tehát aktus után derült ki, vettem észre, hogy valami kimaradt. Egyszer sem lett belőle baba.
2015. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat es a megnyugtatast! Mindenkepp csinalok egy tesztet es holnap 7kor tudok bemenni az radaba a penztarcamert a betegtajekoztatoban azt olvastam hogy ha kimarad es eszrevesszuk minel elobb probaljuk potolni.

5orakor szoktam szedni delutan. Reggel 7-8korul remelem vissza kapom a tarcam akkor még van értekme bevenni?

2015. ápr. 14. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
12 órán belül van értelme csak pótolni, azon felül már felesleges, akkor csak összezavarod a szervezetedet azzal, hogy lényegében egyszerre kettőt veszel be.
2015. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben ertem! Koszonom!
2015. ápr. 14. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig pont az van a tájékoztatóban, hogy 12 órán belül azonnal vedd be. 12 órán túl a következő napival egyszerre. Tehát ha meglesz, akkor 5-kor 2 szemet vegyél be. És kiegészítő 1 hétig, az a biztos.
2015. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsőre mindenképpen olvasd el a tájékoztatót!

Aztán pedig nem árt tudnod, hogy EGYETLEN kimaradt szemből is lehet gyerek. E szerint érdemes gumit alkalmazni, és nem 2 héttel később.


Másrészt fölösleges addig tesztelni, míg el nem jön a vérzés ideje.

2015. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem lesz gond,mivel már 9hónapja nincs peteérésed...
2015. ápr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem igaz: bármikor érhet, ha kimarad a gyógyszer. Mindegy, mióta szedi.

Persze nem kötelező, hogy tényleg érjen.

2015. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!