Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora lenne nekem való?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora lenne nekem való?

Figyelt kérdés

Ma jártam egy DM-ben és nézegettem óvszereket. Volt rajtuk méret is. A legtöbb 52-es volt. Láttam pár 56-os méretűt is. Nézegettem Masculant, Lifestylest és Durexet is.


A péniszem hossza 18-19cm és kerületre 12,5cm.


Valaki hasonló mérettel tapasztalat?



2015. ápr. 15. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56 os elsőre.
2015. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem a kerület 14de csak éppen. enyémre milyen lenne való? mert a korábbi valami rohadt nehezen ment fel. feszítővassal kellett majdnem felgörgetni. össze is gyűrődött, lelankadtam, ment a kukába
2015. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló méreteim vannak,már egy ideje nem használok óvszert de azt hiszem az 56ossal űztem
2015. ápr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönet.
2015. ápr. 15. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
56-os szeerintem is
2015. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ti most frankón tényleg méregetitek a brét? Milyen új hülye világ ez??
2015. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Új hülye világ? Ez ugyan az, mint hogy tudod milyen magas vagy és mennyit nyomsz a mérlegen. Triviális adat, de pl óvszervásárlásnál szükséges.
2015. ápr. 17. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:

"Triviális adat, de pl óvszervásárlásnál szükséges."


Csak akkor, ha nagyon kicsi vagy ha nagyon nagy.

A drogériákban kapható "méretek" a pasik 99 %-ra jók.

Azért tettem idézőjelbe, mert mind névleges méret, a tényleges érzet a márkától, anyagtól, síkosítótól függ.

Adott márka kisebbje például lazább, mint a másik nagyobb mérete, ami szorít...

2015. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valahogy én is felnőttem anélkül, hogy a répámat méregettem volna, sőt, apáink is, noha óvszer már akkor is volt. Én is használtam gumit, mégsem kellett hozzá soha a brét méregetnem.
2015. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos én nem akarok hazugságra építeni egy kapcsolatot. Jugy hiszem nem muszáj elmindani az igazat, de ehhez nem muszáj hazudni is.
2015. ápr. 18. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!