Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek tabit annak ellenére,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek tabit annak ellenére, hogy nem ajánlott?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta nem ajánlja, ez nem egyenlő azzal, h öngyilkos leszek, ha szedem, nem? Nem méreg. Én szeretném, mert a barátommal állandóam vitatéma ez és lassan rámegy a kapcsolatunk. Negatív válaszoktól kíméljetek!

2015. ápr. 17. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj meg mindent egy ilyen srácnak.
2015. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha szeded es lenullazodik a nemi vagyad tole meg kiszaradsz, akkor biztos, hogy nem fog tetszeni neki. Ha nem szeded, megmentheted a kapcsolatod. Igazabol minden fogamzasgatlo szedese feler egy lassu ongyilkossaggal. Plane igy, hogy a doktor figyelmeztetett. Hidd el, az mar nagyon indokolt , ha a doki a sajat jutalekjat, amit kap a felirt gyogyszerek utan
2015. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt mondja, hogy ne szedd. Utana mar keso lesz. Soha tobbe nem jossz rendbe, akkor se , ha abbahagyod. N
2015. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy vitatéma egy kapcsolatban, akkor ez már nem is nevezhető kapcsolatnak. A pasid meg egy bunkó és egoista, bocsi, de ha ő inkább csak a saját érdekeit nézi, és nem azt, hogy te esetleg maradandó károsodást is kaphatsz a gyógyszertől, akkor ő már nem is szeret eléggé. Mert ha szeretne, akkor nem lenne ez vitatéma, és megelégedne az óvszerrel!

Ha már maga az orvos se ajánlja, hogy szedd, akkor ne is szedd! Nyilván okkal mondta az orvos, mert lehet, hogy veszélyeztetnéd az egészségedet azzal, hogy elkezdenéd!


Szóval ilyen feltételek mellett felejtsd el a tablettát, plusz szerintem a pasit is, mert nem érdekled őt eléggé, ez ebből is látszik. Mert nem érdekli őt, hogy neked esetleg valami bajod lehet a gyógyszertől!

2015. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem ajálja, mert hajlamos vagy a trombózisra, akkor de, öngyilkosság. De persze te tudod mennyit ér meg neked az egészséged. A barátod meg egy hülye, ha kockáztatná annak az életét/egészségét, akit elvileg szeret. Csak arra tud gondolni, hogy jókat szexelhessen. A szex nyilván fontos része egy kapcsolatnak, nade könyörgöm, azért meghalni nem kell miatta. Innentől te döntésed, hogy a barátod pincsikutyája akarsz lenni, vagy érett felnőttként döntesz a védekezésről, meghallgatva, de nem alárendelve magadat a másiknak.
2015. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha trombózis hajlamod van, ne szedd. Ha nincs, akkor konkrét akadálya nincs, te döntesz. Sokan ellene vannak, én hüvelygyűrűzök, alacsony hormontartalmú, nem híztam, nincs pattanásom, semmi nem változott, 5 év alatt, mióta használom. Nekem így kényelmesebb, nem is szeretem a gumit, meg nem is vált be (nem részletezem), illetve, mivel rendszertelen menzeszem volt, ez is "megoldódott" - tudom, ha egyszer abbahagyom, visszaáll a régi, vagy még rosszabb lesz, hallottam/olvastam már, de a közeljövőben nem tervezek leállni vele, szóval egyelőre nem is izgat ez a kérdés.


Nem gondolnám, hogy hatása van a későbbi teherbeesésre. Régen sokkal durvább fog. gátlók voltak, anyum is használt kb. egész életében, mégis azonnal terhes lett velem és tesómmal is, mikor kitalálták, hogy gyereket akarnak, és abbahagyja a tabit. Meg millió hasonló példa van, de nagyon sok olyan is, aki soha nem használt hormont, mégse jön nekik össze.


Vannak fogamzásgátló ellenesek, ők ne szedjék, akiknek meg nincs kifogásuk ellene, azok szedjék. Úgy gondolom, amíg valaki nem elég felnőtt ahhoz, hogy ezt önállóan átgondolja, mérlegelje és eldöntse, és más kedvéért nyúlna ilyen módszerhez, nem saját maga miatt, ahogy én is tettem, az ne használja, de neki talán még a szex sem való.

2015. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Trombózishajlamom van sajnos, de azért nem hittem volna, hogy a tabi ennyire befolyásolja ezt :/ De rendben, ha ennyire veszélyes, nyilván nem fogom szedni. Ha a barátom továbbra sem bírja felfogni, akkor szakítok vele.
2015. ápr. 17. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:

ne tedd tönkre magad azért, mert nincs kedve óvszert húzni

én csak óvszert használok semmi mást

2015. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

trombózishajlammal ESZEDBE NE JUSSON SZEDNI....


Ha egy pasi képtelen gumit húzni,az menjen mással szexelni.

2015. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!