Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek felíratni az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek felíratni az első fogamzásgátlási gyógyszeremet akkor az orvos megvizsgál? Ha igen akkor milyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Vérvétel.
2010. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elküld vérvételre.Ha ez már megvan(legalábbis nekem már volt vérvétel-tesztem ezért megvizsgált csinált rákszűrést utána meg beszélgetett velem egy jó negyed órát és mindent elmagyarázott rendesen, hogy hogyan miként működik a fogamzásgátló meg ha van kérésem akkor közöljem vele(pl én alacsony hormontartalmú fog.gátlót szerettem volna, végülis azt írt fel nekem).Amúgy nem ha olyan orvosod lesz akkor fel sem fog tűnni a vizsgálat.:)
2010. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-nem
2010. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Am még arra lenék kíváncsi hogy mik lehetnek azok az okok amiatt nem írja fel.
2010. febr. 21. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

májbaj. akkor nemfogja felírni. ciszták esetében sem írják fel.

meg különböző betegsége pl epilepszia ilyesmik.

de ne aggódj, ha ilyen bajod lenne, már tudnál róla....

2010. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha azt mondod h szűz vagy akkor nem vizsgál meg.
2010. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is eldöntöttem hogy feliratok magamnak, kerestem egy női nőgyógyászt, elmondtam neki hogy még szűz vagyok, és engem megvizsgált! a melleimet tapogatta meg hogy nincs e benne csomó, aztán a vizsgálóra felfeküdtem és egy direkt szüzeknek való műszerrel megnézte odalenn hogy mi a helyzet, és bekente zselével a hasamat és monitoron megmutatta hogy hol a 2 petefészkem, meg a méhem, és h minden rendben van odalenn, aztán felírt egy alacsony hormontartalmú tablettát mert még csak 16 voltam:) elkezdtem szedni, és 1 hónap után, mivel már akkortól hatott, elvesztettem a szüzességemet a barátommal:) de ne félj a vizsgálattól mert nem rossz, és szükséges, hogy biztos legyen benne a doktornő hogy odabenn minden rendben:)
2010. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem csak évente küld vérvételre, amikor felírta a tablettát akkor nem, kenetet vett és megvizsgált, nem vészes, de ez orvos függő, aztán elmondta mit-hogyan, kb. ennyi.

A szűz lányokat végbélen keresztül vizsgálják...

22L

2010. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!