Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle gyógyszert szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle gyógyszert szedek. A vérzésem első napján kezdtem el szedni. Mikortól vagyok védve a terhességtől?

Figyelt kérdés
Yasminelle gyógyszert szedek. A vérzésem első napján vettem be az első szemet. Akkor már védett vagyok ugye? Mert a tájékoztatóban az van írva hogy az első bevételétől már védve vagyok.1 hete szedem és most volt az első olyan alkalom hogy védekezés nélkül szeretkeztünl és bennem ment el. Akkor már nem lehet gond? Ugye?
2008. aug. 28. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
én általában meg szoktam várni az egy hónapot,hogy tuti biztos legyen, de az egy hét szerintem már jó. azért az egy napban nem bíznék.
2008. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond. Én is így csináltam 2x is amikor elkezdtem a yasminelle-t.
2008. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a tájékoztatóban az van, hogy az első szemtől véd, akkor elhiheted! Nem kell kivárni az egy hónapot!
2008. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!