Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan degradál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan degradál. Ő azt mondja, hogy ő csak viccel, én meg túlreagálom. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A barátom folyton célzásokat tesz arra, hogy én buta vagyok, nem beszélek elég jól angolul, nem vagyok elég gondoskodó, meg a szex sem jó velem stb. Ezen kívül folyamatosan hangsúlyozza, hogy ő mennyire fasza. Ha bármi történik, akkor egyből azt mondja, hogy "ez is a te hibád". Aztán hozzáteszi "viccesen" hogy a globális felmelegedés meg az éhezés is az én hibám. Meg olyasmiket is mond, hogy engem senki sem szeret. Persze ezt is "viccesen". Szerintem egyik sem vicces, meg nyilvánvalóan nem is igaz. Szerinte én túlreagálom és nem értem a poént. Ráadásul régebben volt egy lakótársam, aki a tudtom nélkül drogot kevert a kajámba és baromi rosszul lettem. Konkrétan hívni kellett a mentőket. A barátom szerint az is az én hibám volt. Persze elköltöztem onnan egyből és többet nem álltam szóba a lakótársammal. A barátom reakciója erre az volt, hogy a lakótársam csak viccnek szánta és én túlreagáltam. 23/L
2015. ápr. 4. 22:51
1 2
 1/15 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
100%
Ez egy f*rok
2015. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:
100%

szerintem a barátod egy retardált barom........

mit is keresel még mellette??

2015. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz mondani egy normális indokot, hogy miért vagy még vele?
2015. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod egy kretén.
2015. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy komolytalan, gyerekes idióta. Hagyd ott, gondolom találnál jobbat is.
2015. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátod egy belga focista?????!
2015. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Megmondom én mi a baj!


-Szerintem nem beszélsz elég jól angolul, nem vagy elég gondoskodó, meg a szex sem jó veled.

2015. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg a te hibád, hogy ilyen sráccal jársz.
2015. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk túl régen együtt, azért jöttem össze vele, mert beleszerettem. Csak aztán hamarosan jöttek ezek a dolgok és nyilván rohamosan rombolják az érzéseimet. Ő azt állítja, hogy nagyon szeret és hogy hogy ezeket a dolgokat én túlreagálom... De én egyre inkább kétlem, hogy túlreagálom...
2015. ápr. 4. 22:57
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... Szerintem a kérdésedre te is tudod a választ...Ikább az a kérdés, hogy miért vagy még vele?


Egyébként én is szoktam viccesen "szapulni" a barátomat. Ő se szereti, de ő tudja, hogy tényleg nem gondolom komolyan. Viszont ilyennel sose "viccelnék", hogy valaki az életével játszott...ez undorító.

2015. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!