Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 12 napja szedem az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 napja szedem az első fogamzásgátlómat, azóta elég ingerlékeny, feszült, és szinte folyton éhes vagyok, ez megszűnik majd idővel, vagy szükséges a gyógyszer váltás?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a Taisa nevű tablettát szedem
2015. ápr. 30. 22:25
 1/9 RRR ***** válasza:
ezt inkább a nődokiddal dumáld át
2015. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt kell, hogy hozzászokj, ha ez idő alatt végig megmaradnak a kellemetlen tünetek, akkor úgyis visszamész iratni gyógyszert, elmondod, mi a gondod. Valószínűleg amúgy is másikat fog jaasolni. :)
2015. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Adj neki két-három hónapot, aztán ha nem válik be, menj vissza a dokihoz.

Én sajnos eddig mindegyiktől állandóan éhes voltam.

2015. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Nekem tonkretette az eletem a fogamzasgatlo. Pedig tobbet is probaltam. Aztan abbahagytam es gumival vedekezunk az elettarsammal. Igy legalabb elvezem a szexet. Szoval a gumi a legjobb. Hagyd abba es ne szedj semmit. El fogszhizni , mert felboritja a hormonrendszered es nagyon nehezen jossz helyre, miutan abbahagyod! Fogadd el a tested jelzeset, hogy KAROS es ne szedj semmi gyogyszert! En azota is epilalom miatta minden masnap a hosszura novo szort a teljes arcomrol! Egyszer kihagytam egy hetet es sirvafakadtam, amikor meglattam magam a tukorben, hogy mindenhol hosszu suru szor van! Pedig mar ket eve abbahagytam. Bar ne szedtem volna! Barcsak szolt volna valaki! Es meg is hiztam tole, azota lefogytam, de a hasamon azota is gusztustalanul kinyult a bor! Es meg a szexet se elveztem a gyogyszer miatt. Alig voltam kepes orgazmusra. Most meg nagyon sok orgazmusom van egy szex alatt. M
2015. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es

Ez csak rád hatott így. Azért ritka, hogy ennyire durva legyen. Nekem is csökkenti a vágyamat, de még így is napi 3-4-et kívánnék. Barátom napi egyet. Sose tudtam elmenni szex közben, azóta sem, de nem változtat meg ilyen drasztikusan mindenkit. Nekem pár pattanásom lett, az eddig babapopsi-szerű arcomon és 2kg plusz, ami csak víz. Ezen kívül nem lettem sem éhesebb, sem szőrösebb.

Csak megszűntette a retek görcsöket, amik miatt néha mentőt kellett hívni. Nekem nem a védekezés miatt kellett... Rám így hatott. Másra meg máshogy. Tehát ne rémítsd meg a kedves kérdezőt. Persze, ha ilyen tüneteket tapasztalna, számára is erősen ajánlott az azonnali abbahagyás.

2015. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én éhesebb is lettem, szőrösebb is, fájdalmasabb is lett a menstruációm, viszont a libidómra nem hatott és eltűntek a mitesszereim.

Mindenkire máshogy hat.

Ha problémás, akkor másikat kell íratni, vagy abba kell hagyni. De szerintem még ez a 12 nap kevés, hogy átálljon rá a szervezeted.

2015. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#4

Hú, sajnálom, hogy ez történt Veled , kicsit megijedtem... Nem a védekezés miatt szedem, hanem mert sokszor heteket késett, vagy hetekkel előbb jött meg, az iszonyatos görcsökről, hányásról nem is beszélve, volt, hogy belázasodtam, és 2 napig nem bírtam felkelni, és számomra a legrosszabb, hogy egyszerűen nem tudtam, mikor számítsak rá, a rendszertelensége miatt, ami nem éppen a legelőnyösebb dolog egy gimnazista lány életében. :(

2015. máj. 1. 05:46
 8/9 anonim ***** válasza:
nem kell gyógyszerváltás, még hagyd kicsit hogy szokja a szervezeted,és ha a 3.levélnél sem vagy elégedett,menj el az orvoshoz
2015. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A menstruaciom nekem is csak a premens tablettatol allt be egy ev szedes utan a foggatlo abbahagyasa utan. Van meg cickafark tea is arra meg az Aviva torna. ( aviva konyveket tudok Neked ingyen kuldeni.)meg figyelnek kell a stresszkezelesre: sporttal: futas vagy uszas. A kezeletlen stressz lenullazza az osztrogentermelesed. A sajat karomon jottem ra.

4-es voltam.

2015. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!