Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Önző vagyok, ha nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző vagyok, ha nem akarok fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
A barátomnak kényelmetlen a gumi, de én meg nem akarom tömni magam gyógyszerekkel. Szerinte önző vagyok.

2015. ápr. 19. 14:06
 1/10 CptTomato ***** válasza:
1%
Nem vagy önző viszont a gyógyszerhez való hozzá állásod kicsit aggasztó....
2015. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy önző, ha nem akarod, akkor nem kell gyógyszert szedni.

Ha meg a pasidnak ez a véleménye, akkor meg lehet kérdőjelezni, hogy szeret-e egyáltalán?!

2015. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Okos vagy! Ne szedd! Nekem tonkretette a fiatal eveim! Bar ne szedtem volna en sem ! Akkor nyomj a kezebe egy vibrit es csinalja azzal! Ahhoz nem kell gumi. Te meg szajjal apold. N
2015. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Férfiként mondom, hogy nem vagy önző. Ha szeretne a barátod, elfogadna. Érdemes átgondolnod a kapcsolatotokat, mert ezek szerint már zsarolni, befolyásolni akar olyan dologban, amit te nem szeretnél. Férfi nem tesz ilyet.
2015. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindig csak negatív véleménnyel vannak a fogamzásgátlóról, én 11 éve szedek és jól érzem magam soha nem volt semmilyen mellékhatása, és még 8 másik barátnőm is szed már több mint 10 éves, és soha nem volt panasz.


Idősebb női ismerőseim is vannak akik szedik és már 43 évesek és nincs panasz.


De! mindenki maga dönt. Természetesen ez nem önzőség , de jobb gumi nélkül.

2015. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Madartejlight válasza:
3%

Kétlem hogy valóban kényelmetlen lenne a gumi de tény hogy nélküle sokkal jobb érzés (nőnek is sokkal jobb)

A te oldalad kevésbé érthető előbb nézz utána a gyógyszer jótékony hatásainak (főleg hogy már kapható homeopátiás szer is) legtöbb lány ismerősöm akkor is szedi amikor huzamos ideig nincs barátja csupán amiatt hogy menstruációkor sokaknak teljesen megszünteti a görcsöket.

2015. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a barátod az önző,ha nem húz gumit
2015. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, homeopátiás fogamzásgátló... :D

Nem, ez nem önzőség. Más szemében a szálkát... Gumit húzni lehet, hogy kényelmetlenebb, de nem okoz semmiféle változást a szervezetben. Ellentétben egy komoly hormongyógyszerrel, aminek lehetnek durva mellékhatásai is.

2015. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátod az önző, ha nem érti meg, hogy te nem akarod hormonnal tömni magad. És igen, vannak olyanok, amiknek semmilyen problémát nem okoz, de másoknak meg lehet, hogy igen. Ezt mindenki maga dönti el, hogy vállalja-e egy gyógyszer lehetséges mellékhatásait. Én azt mondtam, kösz nekem, nekem nem fáj semmim, nincs sok vérzésem se, se pattanásom egy darab se, a ciklusom szabályos úgy ahogy. De ha elkezdeném szedni, az tuti, hogy nálam minden az ellenkezőjére fordulna. Amelyik pasi nem fogadja el a döntésemet, na annak szépen megmutatnám az ajtót, ami nem azt jelenti, hogy gumit kell húznia. Ha nem tetszik keresünk mást megoldást, de az nem a tabi lesz.
2015. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

hasonló helyzetben voltam. 5 hónapig nem szexeltünk, mire meg mertem kérdezni hogy mégis mi van. főként nem ez állt a háttérben, de megoldásként barátom javasolta a tabit. én féltem a szedésétől, de pár hónap alatt gyűjtöttem magamnak az érveket, végül úgy döntöttem feliratom. egy hónapja szedem, és úgy tűnik be fogja váltani a hozzá fűzött reményeinket.

szerintem ha te így meg vagy elégedve a szexuális életetekkel, akkor ne tömd magad... Ha a barátodnak szeretnél plusz élvezetet, akkor szed, vagy keressetek megfelelő gumit.

Végszóként, mond meg neki, hogy ez nem önzőség! Maximum óvatosság..

2015. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!