Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gracial tablettát szedek. Ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gracial tablettát szedek. Ma fejeztem be az első levelem, első gyógyszerem. Kb. hanyadik napra jön meg a menstruáció? Normális a mellfeszülés, kisebb hányinger?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
"első gyógyszerem"-et úgy értem, hogy nem szedtem ezelőtt semmilyen fogamzásgátlót! bocsi
2008. aug. 28. 20:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy hanyadik napon jön meg, azt nem lehet így előre megjósolni. Lehet az utolsó napon fog megjönni, ami még így első levél után elnézhető. A mellfeszülés és hányinger az lehet mellékhatás, igen. Nálam is előfordult.
2008. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok ezzel! Én még nem vettem be teljesen az első levelet (még van 8 szem), de a melleim már közel egy hete olyanok, mint amikor meg szokott jönni, és hányingerem is van. Azt nem lehet tudni, hogy mikor fog megjönni, lehet, hogy első nap, vagy bármikor.
2008. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Be kell állnia a szervezetednek hozzá. Én is graciált szedek, és vagy a harmadadik levél efogyasztása után jött rendszerbe hogy már órára pontosan is megtudnám mondani mikor jön meg. A hányinger és mellfeszülés tényleg mellékhatás, ez ha beáll a gyógyszerre a szervezeted elmúlik vagy ha nem akkor kérdezd meg a nőgyógyászt hogy ettől gyengébb tablettát nem e tudna felírni.
2008. aug. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is Gracial-t szedek, nekem a 4. napon jön meg mindig, szinte órára pontosan! A tüneteid normálisak az első pár hónapban még előfordulhatnak ilyenek, azonban ha utána is fennállnak, akkor váltanod kell!
2008. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés...4. nap van, és megjött!:) köszi a válaszokat!
2008. szept. 1. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!