Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek sok esélye van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok esélye van annak, hogy terhes legyek? Ha hétvégén volt először szexuális kapcsolatom, sajnos gumi nélkül, de időben kivette. Menstruációm pedig 20-dika körül kell legyen, szóval 14. nap körül voltam.

Figyelt kérdés
Vannak-e esetleg valami nagyon kezdetleges jelei? Nagyon megköszönném a segítséget.

2015. máj. 3. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Esemény utanit vegyél be!!
2015. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
igen, csakhát ahogy hallottam az esemény utáni egy eléggé nagy hormonbomba és csak akkor ajánlott ha ténylegesen ondó került a hüvelybe...előváladék esetén viszont nem tudom :-??
2015. máj. 3. 19:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Én beszedtem inkább előváladékra, mintsem később abortusz legyen belőle. Egy balesetem volt az 5 éves gumihasználatban, amikor kiszakadt, kint élvezett el pont, de nem kockáztattam. Hormonbomba igen, de az abortusz ötször annyiba kerül, és káros lehet a lélekre... 23/N
2015. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
Te hülye büdös r i b a n c!!!
2015. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves és kulturált vagy, utolsó válszoló, köszönöm. :)
2015. júl. 30. 16:26
 16/16 A kérdező kommentje:
válaszoló*
2015. júl. 30. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!