Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja voltam együtt a...

3 napja voltam együtt a barátommal, közben sajnos kiszakadt a gumi, de még el sem ment akkor, időben észrevettük és kivette. Most megjött a menstruációm. Megnyugodhatok, hogy nincs baj, vagy ez a havim még úgymond független attól?

Figyelt kérdés
Illetve az számít-e valamit, hogy kevesebb a mennyisége és barnásabb? Bár még csak pár órája jött meg, tehát még az eleje.
2010. jún. 17. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem megnyugodhatsz.:)
2010. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jún. 17. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagyon valószínű, hogy nem történt baj. :)
2010. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy off, de kikívánkozik: Annyira hihetetlen nekem minden ilyen sztori, főleg, hogy hetente több "kiszakadt" gumival találkozik itt az ember.. (én meg kb. 10éve szexszelek és sehol semmi szakadás)- szkeptikus vagyok, hogy fent volt-e egyáltalán.


Mivel megjött nagy valószínűséggel nem lesz gond.


L27

2010. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogyha hihetetlennek tartod, végülis ez nem is tartozik rám, mindenki azt gondol, amit csak akar, mindenkinek a szíve joga. Én tudom, hogy valójában így volt, más véleménye erről a tényről konkrétan nem érdekel.

Egyébként márkaváltásunk volt és ami az előző márkából megfelelő méret volt, az ebből a másikből úgy tűnik, kisebb, mivel szétszakadt. De ebből is tanultunk. Mindegy, azért a te válaszod is köszönöm.

2010. jún. 17. 16:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves második: köszönöm megnyugtató szavaid!!! :)
2010. jún. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!