Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a teendő ebben az esetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben az esetben? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap este 11 kor vettem be a fogamzásgátlót és éjfélkor volt egy kisebb hasmenésem meg 2 körül egy. Tegnap a gyógyszer bevétele előtt még belém élvezett a barátom. Még csak 4 hónapja szedem a fogamzásgátlót szóval először nem is jutott eszembe h a hasmenés probléma lehet és csak ma gondolkoztam el rajta ezért már ugy gondoltam hogy késő pótolni..
2015. máj. 3. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit a betegtájékoztató ír erre az esetre (hasmenès).
2015. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a hasmenésed nem áll fenn és a gyógyszert naponta kell szedni, akkor SZERINTEM komoly gond nem lehet, hiszen egy ciklust gátolsz ami egy napnyi esetleges csökkent felszívódási mennyiség miatt még nem változik meg.


Viszont huzamosabb hasmenés esetén én a helyedben orvost kérdeznék a dologról.

2015. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már ma nem volt hasmenésem szóval csak azon az éjjelen..betegtájékoztató azt írja hogy ez annak felel meg mintha kihagytam volna egy tablettát és ha éltem nemi életet az ezt megelőző héten akkor lehetek terhes..
2015. máj. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!