Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esely arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esely arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A baratommal leguzoljara tobb mint egy honapja szeretkeztunk es azota egyszer mar megvolt a szexre egy hetre ra de most egy hetet kesik mar

Sokat jarok pisilni de lehet ez csak felfazas mivel egy hete edzesen beborultam a hideg dunaba es viszonylag sokaig voltam benne es utanna meg abban a ruhaban voltam


2015. máj. 4. 22:56
 1/4 RRR ***** válasza:

"mar megvolt a szexre egy hetre ra"



nem vagy

a felfázás befolyásolhatja

a stressz is

meg bármi

érzékeny nagyon

mint a női lélek

2015. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szóval azt mondod, hogy szexeltetek megjött rá egy hétre a havi, azóta nem szexeltetek és nem jön meg? És erre még azt mered kérdezni, hogy terhes lehetsz e? :D HÖLGYEIM ÉS URAIM A VILÁG LEGBUTÁBB LÁNYA ITT VAN !!!
2015. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na na 2-es nem annyira egyszerű ez. Nagy valószínűséggel valóban nem vagy terhes, mivel megjött, de valóban van olyan, bár ritkán, akinek terhesen is megjön, de az általában nagyon más szokott lenni, mint a normál menzesz, rövidebb, stb. Abszolút nincs nagy valószínűsége terhességnek, de egy tesztcsík 300 ft a dm-ben, ha meg akarsz nyugodni, vegyél egyet.
2015. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 hónapja,vagyis 4 hete szexeltetek,és 3 hete múlt el... nincs még itt igazából késés


egyébként a TESZT már rég kimutatná,hisz eltelt egy hónap,van esély,HA NEM VÉDEKEZTETEK :))))


Gratula

2015. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!