Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves lány, ha terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány, ha terhes?

Figyelt kérdés

15 vagyok es lany, de szo nincs errol nem vagyok terhes meg szuz vagyok es nem is terveztem fiatalon t elvesziteni. (Gondolok itt a 18 alatti olyan lanyokra akik elvetelnek meg minden, felreertes ne essek, csak en nekem elitelendo.) A kerdesem.az lenne, hogy 15..16 koruli fiuk,.mit szolnatok ha a baratnotok tizorai szunetben odamenne es bejelentene nektek h. terhes... Mivel a baratno osztalytars. Hogy reahallnatok le? (Csak nektek mondana tobbiek nem hallanak.)



Egyebkent nem all fenn ilyen helyzet (remelem senkinel) hisz nekem meg pasim.sincs. Csak annyira erdekelne egy ilyen szituacio! És tudom hogy házi nyúlra nem lövünk, csak ha megis ugy lenne...



2015. máj. 7. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el kedves nem fognak fel hogy mi van. Egyedul maradna a lany mert meg mindketten gyerekek es ha ennyit szabadkozol a kerdesedben a trollok radszallnak majd. Ilyen esetben elkell vetetni a babat de megjobb ha ovintezkedeseket tesznek annak erdekeben hogy ez ne tortenhessen meg. 16-17 evesen is ilyeszto de ekkor mar nehanyan bevallaljak a gyereket.

18/L

2015. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem 15 vagyok, de érdekelne, hogy az adott fiútól terhes? :) vagy csak úgy random osztálytárs aki segítséget szeretne?
2015. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

hűűűűű

vinném is abortuszra

első 3 ingyenes

2015. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Szia 15 vagyok.

Hát én eléggé lesokkolódnék egy ilyen hírtől

2015. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy az adott fiutol
2015. máj. 7. 15:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont tízóraiszünetben?
2015. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor udvaros szunetben. De az a lenyeg hogy ott a suliban :)
2015. máj. 7. 15:27
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Abortusz lenne a vége, szerintem is 16-17 körül vállalják be legkorábban. Akkor is általában a lány és az anyukája. :S


L20

2015. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Gondolok itt a 18 alatti olyan lanyokra akik elvetelnek meg minden"


Ne keverd a szezont a fazonnal!

elvetél = spontán abortusz, azaz NEM szándékos, a "természet" szelektál

elveteti = művi abortusz. Ennek egy része "szándékos", élő magzatot veszejtenek el. Másik része ún. "műszeres befejezés", amikor a magzat már elhalt, de nem lökődik ki a szervezetből.

2015. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Okezs. Es mit gondolsz az esetrol?:)
2015. máj. 8. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!