Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 éves lány, ha terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány, ha terhes?

Figyelt kérdés

15 vagyok es lany, de szo nincs errol nem vagyok terhes meg szuz vagyok es nem is terveztem fiatalon t elvesziteni. (Gondolok itt a 18 alatti olyan lanyokra akik elvetelnek meg minden, felreertes ne essek, csak en nekem elitelendo.) A kerdesem.az lenne, hogy 15..16 koruli fiuk,.mit szolnatok ha a baratnotok tizorai szunetben odamenne es bejelentene nektek h. terhes... Mivel a baratno osztalytars. Hogy reahallnatok le? (Csak nektek mondana tobbiek nem hallanak.)



Egyebkent nem all fenn ilyen helyzet (remelem senkinel) hisz nekem meg pasim.sincs. Csak annyira erdekelne egy ilyen szituacio! És tudom hogy házi nyúlra nem lövünk, csak ha megis ugy lenne...



2015. máj. 7. 15:19
1 2
 11/14 anonim válasza:

Mit mondana erre egy 15 éves gyerek? Fel sem fogná.

Inkább úgy kellene elmondani, hogy ott legyenek a szülők is négyesben vagy hatosban, végülis rájuk is tartozik, nem kicsit.

2015. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem értené meg. Csak kicsit sokkolódna. Mondjuk biztos azt mondanák, hogy legyen abortusz. Én mondjuk soha nem akarnék abortuszt bárhány éves vagyok. Nem ölném meg a saját gyermekemet....
2015. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyszer terhes lett a 15 éves barátnőm, mivel nem egy suliba jártunk, így tízórai szünetben nem tudott odajönni. :)

Mikor biztos volt benne és találkoztunk, akkor mondta el. Eléggé meglepett de mondtam neki hogy valahová menjünk el kajálni a szüleivel és közösen megbeszéljük mi legyen. Aztán a szülei elég lazák voltak, a nevelőapja nevetett hogy van ez így, az anyja meg mondta hogy akkor ebből abortusz lesz, úgy hogy elvetette.

2015. jún. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Akkor csak én vagyok vele úgy h megtartanám? Na jo ..
2015. jún. 8. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!