Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet esely ra, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esely ra, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Azzal a kerdessdl fordulok hozzatok,hogy a baratommal hetfon pettingeltunk,parmasodpercre odatette a nemiszervet az enyemhez elmondasa szerint nem volt ondovaladekos en viszont nagyon felek,hogy megis lehett valami mert most kene megjonnie,de meg semmi. Szerintettek lehet,hogy terhes vagyok? Olvastam a neten a tuneteket es elegge rastresszelek mert tapasztalom magamon,persze tudom,hogy ezt nem is lehetne meg ,de nagyon felek. a valaszokat elore is koszonom. :(
2015. máj. 10. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
szülni fogsz
2015. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát persze hogy lehetsz terhes. Ha fiú lesz legyen Gyula, ha lány akkor Niki.
2015. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Biológiatudásod a béka s..ge alatt van kislány!!!!


Nem volt benned, ergó nem lehetsz terhes!

Miért késik? Mert tini vagy, és ez természetes, hogy rendszertelen!

2015. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. miért tette oda? értem én hogy be voltatok indulva, de gondolkodni nem tilos. Sőőt.. elvárt. Minden helyzetben.

2. ha késik valószínűleg a stressz miatt. Nincs rá sok esély hogy terhes legyél. De azért készülj egy nőgyógyásszal.

2015. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Edeske nyugodj meg ! Nem lehetsz ennyitol terhes, ha nem volt benned a nemiszerve esely sincs ra. En is feltem egyszer egy ilyentol de egyertelmuen nem lehetett bajom csak a felelemtol es stressztol kesik es mert valoszinuleg fiatal vagy. Ha nagyon nagyon felsz vegyel egy tesztet de hidd el mire eljon a napja hogy megcsinald pont megjon ( velem ketszer fordult ez elo :D en is csak azert vettem oket hogy megnyugodjak de persze oktalan volt a felelmem)

18/L

2015. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

vigyázz kész 9 hónap és jön a baba

inkább böngészd ezt mert rád fér

www.kamaszpanasz.hu

2015. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenkinek adatik meg a gondolkodás kiváltsága..
2015. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

3-as: miből gondolod, hogy tini? És ha tini miért kéne, hogy rendszertelen legyen a menstruációja?


Egyébként meg ne tegye oda egy másodpercre se gumi nélkül.


Csinálj tesztet, ha ennyire izgulsz.

2015. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hat koszonom a valaszokat. :/

egyebkent csinaltam tesztet es negativ lett,de mivel meg mindig nem jott meg a biztonsagkedveert csinalok megegyet. :(

2015. máj. 12. 17:21
 10/10 anonim válasza:
Ha negatív a teszt és nem jön meg egy héten belül, akkor irány a nőgyógyász.
2015. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!