Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hathatott e az esemeny utani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hathatott e az esemeny utani? Tapasztalatokat esetleg a kornyezerben felmerulo sztorikat es tapasztalatokat varok, mert egyre nyugtalanabb vagyok.

Figyelt kérdés
A tortenet majus elso napjan kezdodott, mikor a baratommal hosszu szunet utan ujra egyutt voltunk, mert nagyon hosszu idore elutazott. Ezen a napon ketszer is egymasnak estunk, mind a ketszer gumival. Eleinte paraztam, mert eddig nem volt ilyen es gondoltam lehet belole baj, de ezen az oldalon es otthon is tobben megnyugtattak. Ezutan majus 5-en ujra egyutt voltunk, ami a kis elektronikus naptaram szerint a 14. nap volt. Mint mindig, sosem fekudnenk le gumi nelkul, vigyaz ram, nem onzo es felhuzza,de meg nalunk is beuthet a menyko, mert mikor kivette a gumin kivul volt valami, de a gumi nem volt lyukas, lehet, h csak az en folyasom volt, de a biztonsag kedveert bevettem egy Escapelle nevu 72 oras tabit ra 13orara. Azota semmi tunet es mar nagyon varom, hogy megjojjon, mert nagyon felek. Kiegeszito info, hogy a verzeseim 13 eves korom ota nagyjabol rendszeresek es mostanaban 35-37 naposak es most 19-20-an kellne megjonnie. Nem orvoszakertoi valaszokat varok elso sorban, inkabb sajat tapasztalatokat, mert annyira nem aggasztana ha nem lenne az a franya 14. nap. Elore is koszonom!

2015. máj. 10. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi biztos, én is vettem be mondjuk én 8 órán belül. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam, a bevetel utáni 5. Nap környékén kéne valami pecsételésnek lenni, az volt. Utána rendesen megjött időre nekem, minden hónapban, nem hiztam nem fogytam, nem voltam rosszul. De gondolom mindenki máshogy reagal ra :)
2015. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem semmi nem volt meg, izgulok halalosan, de remelem nem lesz baj valaszodat es gyorsasagodat koszonom, esetleg ha nem tul indiszkret, a ciklusod kb hanyadik napjan voltal?
2015. máj. 10. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
16-17 korul, szóval eléggé termékeny időszakban voltam.:) mondom nekem sem volt semmi, ha 5.en szedted be akkor holnap holnap utan kene vaminek lennie, nem tudom mar pontosan, a tajekoztatoban le van írva:) ne aggodj:) lehet par napot majd kesik, eleg lorigasnyi adag hormon van benne. Meg azert csinalhatsz esetleg 1,5 het mulva egy tesztet.
2015. máj. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne stresszelj az nem segít. Tudom könnyű mondani, énis fostam, de próbáltam nyugtatni magam hogy nem lesz baj:)
2015. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem decemberben kellett bevenni eseményutánit (elszakadt a gumi). Közvetlenül utána semmilyen mellékhatást nem éreztem, nem jött meg előbb, rosszul sem lettem, mintha mi sem történt volna. Akkor jött meg, amikor meg kellett jönnie (a betegtájékoztatóban is az áll, hogy lehet vérzésed előbb is, de nem törvényszerű, viszont amikor rendesen meg kellene jönnie, akkor meg kell jönnie). Nem lettem terhes.

Neked, ha 19-20-án nem jön meg, vagy késik 5 vagy több napot, akkor keresd fel újra a dokit.

Addig no para.

2015. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 6 napra rá volt vérzés,utána meg az első menzim 6hét múlva jött meg,remélem segítettem
2015. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elég erős hormon van benne, hogy miképp reagálsz rá, az a te szervezetedtől is függ.

Nekem anno nem volt se pecsételés, se egyéb útközben, "csak" késett majd' egy hónapot a következő vérzésem, ráadásul elég ijesztően is nézett ki: első nap már durva alvadt vér, majdnem fekete, és alig három napig tartott... Utána a szokásos egy hónapra jött meg, és semmi gond nem volt.

Ne aggódj, nem lesz gond! :)

2015. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ot nappal elobb ugyan, de rendes lefolyas szerint megjott.
2015. máj. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!