Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon szeretem a barátomat, tudom, hogy mellette nagyon jó életem lenne viszont mégis ismerkedni akarok másokkal, flörtölni és szórakozni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan tedd! ;)))))))))
2014. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Döntés előtt állsz, úgy érzem.
2014. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Vagy szakíts a barátoddal, aztán azt tehetsz, amit akarsz, vagy maradj mellette, de akkor nem flörtölgethetsz másokkal. Mindkettőhöz gerinc kell, az igaz, de neked kell döntened, hogy melyiket választod. Amúgy meg ha valóban szeretnéd és tisztelnéd a barátodat, akkor nem járna más embereken az eszed. Csak szegény srácot sajnálom, ha én megtudnám, hogy te ilyeneket fontolgatsz, azonnal szakítanék veled, de még talán egy nagy büdös sallert is kapnál, és azzal indítanálak útnak.
2014. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mi a hézag,Hapsikám? ***** válasza:

Undorító erőszakos majom, te 3-as! Még egy ilyen lányt sem érdemelsz meg ez alapján! ><

Kérdező: Tedd azt, amit a szíved diktál, nem ezt mondják sokszor? Tudsz így vele lenni még akár egy éven keresztül? Nem könnyű, ha közben másra vágysz...

2014. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
#4: Nem vagyok erőszakos típus, de LEHET, hogy kinyílna a bicska a zsebemben, ha megtudnám, hogy a barátnőm mások felé kacsintgat, és potenciálisan kész a megcsalásra, annak ellenére, hogy mindent megpróbálok megadni neki. Aki ilyeneken gondolkozik, azt nehogy már mártírnak tekintsük.
2014. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudnék vele szakítani, annyira a lányok álma féle pasi, persze vannak hibái, de annyira piti, hogy könnyű elnézni. A személyisége nagyon tetszik, viszont nekem a rockerek jönnek be, ő az a tipikus huszonéves srác. Soha nem lennék képes megcsalni, szembeáll az elveimmel, de így belülről megőrülök.
2014. nov. 13. 22:03
 7/10 Mi a hézag,Hapsikám? ***** válasza:
52%

Ha azt mondod nem tudnál szakítani vele, akkor minek jön ez fel kérdésnek?

Egyébként később csak rosszabb lesz ennél, lehet komolyabban el kéne gondolkoznod a szakitason.

Ha ilyenek megfordulnak a fejedben 5-ös, akkor igenis mondhatom rád, hogy erőszakos, ha te egy szimpla vágyra azt mondod hogy megcsalas :p ja... És ezt hívják dühkezelési problémának. Az egyed inkább üt, vág, normalisabb megnyilvanulas helyett.

2014. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Soha nem lennék képes megcsalni, szembeáll az elveimmel, de így belülről megőrülök." Legelöször ülj le a tükröddel szemben és beszéld meg magaddal, hogy milyen is vagy, mit akarsz? Azután válaszd a rossz (mert csak ezt hagytad magadnak!) megoldást.
2014. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
#7: Ne ítélkezz, mert nem ismersz. (Erről jut eszembe, akkor valószínűleg te is majom lehetsz, elvileg felismerik a saját fajtársaikat.) Amúgy meg ha neked semmi az, ha a párod kapcsolat mellett ismerkedni, flörtölni akar vadidegenekkel, akkor azt kívánom neked, hogy a te párod is ezt csinálja veled (ha van), én bizony rohadtul dühös lennék.
2014. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez volt, és szakítottam.

És jól döntöttem :))

2014. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!