Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd a Volina fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófi1998 kérdése:

Mikortól véd a Volina fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2 napja kezdtem el szedni a Volina fogamzásgátlót. A nőgyógyászom azt mondta hogy az 5. napon kezdjem el. Mivel most használok először tabit és az 5. napon kezdtem el, nagyjából mennyi az az idő, amikor már nem kell óvszert használnunk? A gyógyszeren az van hogy 7 nap után már teljes védelmet nyújt, de nekem ez elég hihetetlenül hangzik. Szerintetek?

Előre is köszönöm

17/L


2015. máj. 18. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
amikor jelentkezik a megvonásos vérzés,szóval olyan 20 nap múlva.
2015. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én anno megvártam az első levél végét, biztos ami biztos alapon.
2015. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Elkezdten szedni megjött az első levél végén és miután elmúlt utána, én egy évig szedtem, de abba hagytam mert majdnem meddő lettem tőle :(
2015. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg 7 nap szedés után, de nekem már nőgyógyász is ajánlotta (mást szedtem de hasonló működésű) hogy az első levelet várjam meg. Abból bajod nem lesz. Utána már véd annyira amennyire tud. Sose lesz 100% de kb annyira jó mint a gumi.
2015. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 18. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
A menstruáció 1. napjától kell szedni, és onnantól véd is elvileg. De nekem azt mondta a doki, hogy az 1. hónapban használjuk más védekezési módot is.
2015. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!