Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellékhatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellékhatása vagy terhes lennék?

Figyelt kérdés
Volina fogamzásgátlót szedek. Régen is szedtem csak miután nem volt párkapcsolatom abbahagytam a szedését 5 hónapra. Most újra elkezdtem szedni az első levélnél járok és azóta folyamatosan vérzek. A vérzés nem annyira erős mint menzeszkor de szerintem mégsem kevés a vérzés. Miután elkezdtem szedni (a menzesz első napján szóval normálisan szedtem az elejétől fogva) rá 6 napra már nem védekeztünk a párommal. Félnem kéne vagy ez normális mellékhatása a gyógyszernek?

2013. nov. 15. 08:54
 1/4 anonim válasza:
valószínűleg a fogamzásgátló miatt van, terhes biztosan nem vagy, de én elmennék a helyedben nőgyógyászhoz, és inkább feliratnék másik gyógyszert!
2013. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is volinát szedek. Az első levelet a vérzés első napján kezdtem el. Egész hónapban szinte megvolt. A második levélnél már csak nagyon ritkán pecsételés, utána meg már csak mikor kellett. Én az első levél 7. Napján voltam a párommal, én is megilyedtem, de nem volt gáz :)
2013. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne aggódj, az első hónapban ez normális és pecsételő vérzésnek hívják. Ha a köv. pár hónapban is megmarad akkor válts gyógyszert.
2013. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 18. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!