Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 éve szedem a tri regolt, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szedem a tri regolt, és szerdán, bevettem a gyógyszert, és rá 1 órára hánytam! Meddig ne szeretkezzünk így?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy akkor aznap hatott e a gyógyszer, és ha nem hatott, akkor meddig ne szeretkezzünk ugy? ( és nem a gyógyszer miatt hánytam)
2008. aug. 30. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szeretkezzetek, csak használjatok gumit! Aztán a köv. szem beszedése után már no gond. (szerintem)
2008. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hánytál, be kellett volna venni még egy szemet, akkor nem lett volna gond, így mivel nem biztos a hatás, szerintem 6-7 napig mással is kellene védekeznetek. De ha van tájékoztatód keresd meg benne ezt a részt ott pontosan leírják!
2008. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elvileg ezt a hónapot más védekezéssel kéne megoldanotok, mert ha gyomorrontásod volt vagy hánytál akkor a gyógyszer felszívódása jelentősen lecsökkenhetett. az én tapasztalatom viszont az, hogy évek óta szedem a gyogyót és ha kimaradt egy-egy nap, akkor sem estem teherbe. de szerintem ha biztosra akarsz menni, akkor ebben a hónapban használjatok óvszert is vagy pharmatex-et vagy egyéb módszerrel is egészítsétek ki a védekezést
2008. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rá szokták írni gyógyszer papírjára, h ilyenkor m a teendő, amúgy kérdezd meg nőgyógyászt, bár valszeg 1 tabi 1 év után már semmi.
2008. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2008. aug. 31. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!