Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Természetes 72órás tabletta után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes 72órás tabletta után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlthéten beszedtem egy eseményutáni tablettát,kb. a ciklusom 11.napján,tehát a menstruációnak még bőven van ideje,hogy megjöjjön.Viszont sokak azt tapasztalták,hogy már pár nap múlva megjött nekik,én meg csak néha napján barnázgatok azóta(azt se rendszeresen).Peteérésem is volt közben.A betegtájékoztatón az áll,hogy a rendes időben kell elvileg megjönnie.

Lehet,hogy nálam nem hatott a gyógyszer,(márc.5-én kell majd megjönnie)mert akikkel eddig beszéltem erről,a tapasztalataik szerint nekik jóval hamarabb jött meg,én pedig kicsit barnázok néha napján.

Köszönöm,és elnézést,ha túl bágátel a kérdés.


2010. febr. 25. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a betegtájékoztatón az van akkor mit akarsz még?!
2010. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pl. nekem nem jött meg. csak akkor, amikor már meg kellett volna, h jöjjön, és nem lettem terhes.
2010. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam barnázás volt a mensi helyett, és igen, terhes lettem. Velem is peteérés környékén esett meg ez a dolog. 36 órára rá vettem be a gyógyszert. Remélem nálad azért minden ok lesz!
2010. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Használtam pharmatexet,de inkább biztosra akartam menni,22óra múlva bevettem az escapellét.

Bár 10 napja történt,tehát ez még nem lehet a terhesség jele a barnázás,de bízom benne,hogy nálam hatni fog.

2010. febr. 25. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
a pharmatex nem biztonsagos. miért nem szedsz tablettát?
2010. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Pharmatexszel semmi baj, én be sem vettem volna az escapellét, gondolom használtatok mellé megszakítást (mármint a Pharmatex mellé).

Azt hidd el, amit a tájékoztató ír. Ha azt írja normális időben kell, hogy megjöjjön, akkor semmi baj. Nem is telt el sok idő, szóval semmi gond. Nem lesz baj, főleg ott volt a pharmatex is :)

2010. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és ilyenre meg ne is gondolj, hogy ez a barnás váladék a terhesség jele. Egyáltalán nem az, nem tudom egyébként ki találta ki, de elég elterjedt itt az oldalon. A barnás váladék menstruáció előtt szokott jelentkezni.

Terheseknél fordul elő, hogy még emlékszik a szervezetük arra, hogy menstruálniuk kellene és ilyen formában jelentkezik, de ott menstruáció "helyett" van ez, nem pedig előtte vagy közben, szóval semmiképp sem terhességi tünet :)

2010. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem volt megszakítás a pharmatexel,ezért mentem 72órásért.

2010. febr. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!