Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Cypromix magas hormontartalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Cypromix magas hormontartalmú fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Az nem igazi fogamzásgátló, hanem csak mellékhatásként és igen erős. Csak indokolt esetben alkalmazzák( pl pattanásos bőr kezelésére).
2010. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem hiszem.Nekem fog.gátlóként írta az orvos, és direkt olyat kértem, amiben kevés a hormon. (magas vérnyomásom volt a terhesség alatt.)
2010. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nézz utána akkor, és válts orvost, azt max 1 évig lehetne alkalmazni.
2010. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez állítólag ugyanaz, mint a Diane 35, és a betegtájékoztatóban még le is van írva, hogy alacsony a hormontartalma.
2010. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
alacsony, mégis az egyik legveszélyesebb.
2010. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért veszélyes????
2010. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én féléve szedem és nekem is azt írta a dokim.
2010. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy magas hormontartalmú. És nem kifejezetten fogamzásgátló, hanem ez csak egy mellékhatása a gyógyszernek.
2010. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, és igen, mellékhatása csak a fogsmzásgátlás, amúgy aknés bőrre van. De ha jól tudom, akkor két fajtája van!!! Én a kéket szedem, a Sotret mellé, ami pattanásokra van, és kötelező mellé fogamzásgátlót szedni.
2010. márc. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is cypromixet szedtem és igenis magas hormontartalmú és valóban csak a mellékhatása a fog.gátlás! Nekem azért ezt írta az orvosom, mert petefészek cisztám volt. Sokaknak csak egyszerűen fog.gátlásra írják fel, pedig inkább aknés bőrre javasolják! Persze védelmet is nyújt, de hosszú távon nem célszerű az alkalmazása. Én egy évig szedtem, és hála Istennek terhes nem lettem!:)
2010. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!