Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Normális, hogy már a 2. alkalommal nem jött meg egyáltalán? Mikorra várhatom, vagy mit csináljak, hogy megjöjjön?

Figyelt kérdés
Azért kezdtem el szedni 15 évesen, mert állandóan megvolt, és ezt tanácsolta a nőgyógyászom. Azért hagytam abba, mert jelenleg nincs kapcsolatom, és nem akarom tönkretenni a szervezetemet, és nem is akarom folytatni. Mióta abbahagytam, kissé zsírosabb a bőröm, pattanásaim vannak, pedig előtte soha.
2015. máj. 31. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

El kell menni orvoshoz és elképzelhető, hogy mesterségesen kell, hogy meghozzák.

Többeknél előfordul, hogy fog. gátló abbahagyása után nem indul be egyből a természetes folyamatai a testnek. Nálad is erről lehet szó.

És ez is egyfajta mellékhatása a gyógyszernek, hogy ha szeded, akkor nem zsírosodik annyira a bőröd, nem leszel pattanásos, de ha abbahagyod, akkor ez egyből előjön.

Mivel eddig hormonok "irányították" a tested, most meg a természet, a saját szervezeted magától.

Éppen ezért a legnagyobb hülyeség az orvos részéről, ha alapvető problémákat fog. gátlóval akar megoldani. Mert nem fogja. Csak elfedi a problémákat, ha meg abbahagyod, akkor megint visszajönnek a gondok, vagy lesznek helyette más gondok.

2015. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!