Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonzavarra fogamzasgatlo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonzavarra fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés

Ossze-vissza jon meg a verzesem, es olyan is elofordul, hogy szexualis egyuttlet utan erosen verzek (persze nem a menstruacio idopontjaban). Egyszer mar szedtem fogamzasgatlot, akkor is felborult a hormonhaztartasom, azert is hagytam abba.

Most minden vizsgalat nelkul (ultrahang, mehszaj seb esetleges fennallasa, vervetel semmi!!!) fogamzasgatlot irt fel az orvos. Hat iszonyuan felek, nem akarom szedni. Az a baj, hogy ahol elek, kulfoldon ez a bevett szokas.legalabbis a doki szerint. Szednem kene fel evig, aztan meglatja, valtozik-e a helyzet vagy nem. Itt nem tudok elmenni magan dokihoz, mert nincs, legalabbis hiaba google-oztam, nem talaltam. Most mit tegyek? Par honap mulva megyek haza, de addig nem akarok minden szex utan verezni es kiborulni. Valakinek hasonlo tapasztalata?


2010. febr. 26. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne szedd ha félsz tőle, keress másik dokit. a fogamzásgátló egyébként sem gyógymód csak egyfajta kezelés ha abbahagyod ugyanúgy visszatér a probléma.
2010. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En is igy gondolom! Mar, hogy csak tuneti kezeles, plane, hogy mar volt problemam fogamzasgatlo miatt, plusz anyukamnak volt mar trombozisa, es nekem is vannak viszereim.

Orvost valtani nem tudok, mert o a hazi orvosom, o tudna tovabb kuldeni nogyogyaszhoz, mert csak beutaloval lehet menni.

Abban remenykedem, hatha megoldodik magatol, de ha mehszajseb akkor nem fog:S:((( (mar volt egyszer, igaz akkor nem verzett)

2010. febr. 26. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn is tavaly kezdtem el szedni a fogamzásgátlót,és olyan szarul lettem töle,hogy inkább abbahagytam. Utána megisjött a bajom hozzá,pedig elötte 2 héttel múlt el... Lehetséges hogy az orvos nem a szervezetednek megfelelöt iratta fel. Egyébként ha nem szeretnél szedni semmit,ajánlom h gumit használjatok. Egyébként most te a gyógyszertöl vérzel szex után? Mert lehet,hogy valami más van a dologban. Ki kellene vizsgáltatnod magad rendesen.
2010. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszernek nincs köze a szex utáni vérzéshez. Vizsgáltasd ki magad.
2010. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem! Most nem szedek semmit, es igy verezgetek ossze-vissza. Ezt akarjak fogamzasgatloval "kezelni", de en nem akarok semmi hormon tartalut szedni, mert par eve ebbol voltak problemaim.
2010. febr. 27. 17:55
 6/6 anonim válasza:
Nézd, mindenekelőtt nőgyógyász. Tapasztalatból tudom, miről beszélek. Nekem 16 évesen írta fel, mert iszonyat össze-vissza a hormonháztartásom, ha nem szedek gyógyszert, a mai napig is. De ez, mint minden más emberfüggő. El kell menni a dokihoz és elmondani neki mindent, beleértve a családi kórtörténetedet is, és akkor ő is megalapozott döntést tud hozni. Az biztos, hogy nekem helyrerázta a ciklusomat.
2010. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!