Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég gumival és megszakítással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég gumival és megszakítással védekezni?

Figyelt kérdés
Ez így elég biztonságos? Mert hát sokan úgy sem esnek teherbe, hogy csak megszakításos módszerrel védekeznek. Így meg elég lehetetlennek tartom, ha a gumi sem szakad ki és csak az előváladék megy bele.

2015. jún. 1. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha rendesen használjátok a gumit, teljesen felesleges mellé a megszakítás, önmagában is elég védelmet nyújt.
2015. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hamarosan leírja valaki, hogy a megszakítás nem védekezés. A gumi meg azért van, hogy ne jusson sperma a hüvelybe, azaz nem kell hamarabb kivenni.
2015. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

Én nem szeretem megszakítani...

Sőt, azt szeretem, ha a spricc után még tudom folytatni megállás nélkül! ;)

Ja és gumi nélkül a legjobb érzés! ;)

29/F

2015. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2-es, ez pontosan így van :)
2015. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
tudom, hogy az nem védekezés, de kisebb sokkal az esélye annak, hogy teherbe essek :) Nekem az olyan nyugodtságot nyújt valamiért.
2015. jún. 1. 17:19
 6/19 anonim ***** válasza:
#5 de a maximális kielégülést viszont biztos, hogy kizárja!
2015. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A közel 0-nál matematikailag lehetetlen, hogy kisebb legyen az esélye. Ha sikerül teherbe esned gumival, állítom, hogy a megszakításon már nem múlott. Megfelelően kell használni, és akkor nem lehet belőle baj. Én még egyszer sem tapasztaltam se azt, hogy lecsúszott volna, se azt hogy kiszakadt.
2015. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*hogy sokkal kisebb legyen, kimaradt egy szó
2015. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

igen biztonságos :)


a legbiztonságosabb viszont az anál és az orál :)

2015. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
6-os...ugyanúgy kielégül, csak nem bennem :)
2015. jún. 1. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!