Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta. Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta. Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Januárban kellett bevennem egy ilyen esemény utáni tablettát. Akkor megjött a menstruációm kb 4-5 napra rá. "Nagy szerencsére" Februárba is kellett bevennem és egy hét elteltével se jött meg a menstruációm. Mit gondoltok?
2010. febr. 27. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
azt hogy tanulj meg védekezni.
2010. febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

normális választ várok..

ne olyanok írjanak akiknek eszük nincs csak írják a sok hülyeséget.

2010. febr. 27. 13:36
 3/16 anonim ***** válasza:
nem tudom megérteni, mér nem lehet szedni azt a hülye fogamzásgátlót. az esemény utáni ezerszer jobban szétk.rja a szervezeted, ráadásul ha havonta veszed be, még drágább is.
2010. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

amúgy az orvosok azt szokták tanácsolni, hogy ha bevettél egyet, akkor félévig ne nagyon vegyél be.

sztem amúgy hatásos volt, nem kötelező megjönnie, de a hormonrendszered teljesen szar lehet mostanra már.

2010. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! A betegtájékoztató mit ír? Egyébként nem gond, ha nem jött meg, csak rendes időben jöjjön meg. Ez egy lórúgás, szóval tud kavart csinálni. Az aktus után 2 héttel már egy érzékeny teszttel tesztelhetsz, hogy terhes vagy-e, de nem hiszem. Mikor volt az utolsó menstruációd és hány naposak a ciklusaid?
2010. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat.

fogamzásgátlót valószínűleg azért nem szedem mert szeretnék még gyereket majd.

2010. febr. 27. 15:22
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Drága sok hülye!

Én sem szedek fogamzásgátlót, mert nincs rá pénzem. Amúgy ha nem válaszoltok, akkor miért írtok olyanokat, hogy hülye, meg máshogy csinálja?! Stb..

Egyszer vettem be eseményutánit, épp ezt a nevűt és szerintem ezek elég hatásosak. Utána erősebben volt meg a bajom és első nap fel sem tudtam kelni a fájdalomtól... Biztos hatásuk van ezeknek.

A folyamatos fogamzásgátló szedése ezerszer jobban károsítja a szervezetet, ezt üzenem a sok hülyének

2010. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: te vagy a hülye. Talán biológus vagy? Kérdezz meg egy orvost, ő majd jól megcáfol. Egyszerűen nem bírom felfogni, ezt a fajta női magatartást: "szeretnék majd gyereket". De az esemény utánit meg marok számra szedi. Ugyanúgy nem lesz gyereked basszus!!! Sőt, sokkal nagyobb az esélye hogy nem lesz! De a csak-rövidtávon gondolkozó rövid eszetekkel ezt nem bírjátok felfogni...
2010. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem mondanak ám akkora hülyeséget mint hiszitek. Van akinek fogamzásgátló abbahagyása után sincs peteérése, utána meg hormonokkal kell visszaállítani, ami vagy sikerül vagy nem. Ez azért nem olyan dolog, amiről csak így laikusok nyilatkozhatnak, hogy ááá semmi bajod nem lesz.
2010. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó, de még hozzá tudnám tenni, hogy amúgy meg nincs rá pénzed, de ha belegondolsz az óvszer drágább (legalábbis azoknak akik rendszeres nemi életet élnek). Meg te magad írtad h másnap fel se bírtál kelni a fájdalomtól. Szerinted akkor ez most jó vagy rossz volt a szervezetednek? Normál fogamzásgátlónál szted ilyen mikor van?
2010. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!