Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől barnázhatok most?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől barnázhatok most? Hogyan szedjem tovább?

Figyelt kérdés

Egy hónapja nagyon kijött az ételallergiám, minden nap egyszer hasmenésem van, viszont ez reggel 6-7 körül jelentkezik, a gyógyszert pedig délben veszem be. Már két napja 'mindjárt megjön' érzésem volt többször is, mondjuk ez lehet a hasmenéstől (mármint a görcsös érzés hasonló számomra) de nem vagyok benne biztos, hogy attól. Ma nagyon enyhén barnáztam, még 2 nap van a szünetig. Viszont nem tudom, hogy a mai naptól számoljak-e 7 napot és bevegyem a maradék 2 tabit, vagy ne vegyem be, vagy esetleg rendesen számoljam? Szerdán megyek dokihoz, csak addig is kíváncsi lennék.


Terhes nem lehetek, 3,5 hete voltunk utoljára együtt barátommal és akkor is gumival.



2015. jún. 5. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Vedd be... ugyanúgy csináld mintha semmi se lenne. De a betegtájékoztató leírja tökéletesen. Esetleg a nőgyógyászod felkeresheted telefonon, hátha tud segíteni.

De mindenféleképpen úgy szedd ahogy kell. Ne változtass rajta.

2015. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! A betegtájékoztatót kívülről fújom sajna, ilyen ha az ember mindenen aggódik...


Azét fordult csak meg bennem, hogy elkezdem a szünetet mert ha úgyse marad meg akkor a jövő hónap úgyis gumis, viszont hétfőn megyek allergiavizsgálatra és utána végre-végre nem kell ennem gluténtartalmú ételeket, a hasmenésnek is vége lesz. Csak nem tudom, hogy ilyen felszívódási zavar mellett mekkora védelmet nyújt a gyógyszer. Legutóbb is ráment a combomra a sperma véletlen, én meg teljesen rágörcsöltem pedig tudom, hogy nem juthatott be senki.

2015. jún. 6. 05:38
 3/3 Joe.38 ***** válasza:
Gyógyszer = gyógyszar. Csináljatok popsiba. Olcsó. Gyógyszer se kell. Semmi se kell. Aggodni se.
2015. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!