Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló - normális ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló - normális ez?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja szedek fogamzásgátlót életemben először. Mensi első napján vettem be az elsőt és utána kb 8 napig menstruáltam, meg utána még egy hétig jött belőlem vér, de csak nagyon kicsi mennyiség. 21 nap után, ugye most nem kell bevennem tablettát és megint kicsit vérzek. Ezen kívül totálisan letört vagyok és folyton feszülnek a melleim. Normális ez? Mindig ilyen lesz, vagy csak az elején? Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 6. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"és utána kb 8 napig menstruáltam, meg utána még egy hétig jött belőlem vér, de csak nagyon kicsi mennyiség"


Mellékhatás. Előfordulhat barnázás, pecsételő vérzés az elején.


"21 nap után, ugye most nem kell bevennem tablettát és megint kicsit vérzek."


Mert pont most KELL vérezned. Mindig a szünetben fogsz, és akkor is be kell venned a 8. napon a következő levél első tablettáját, ha még tart a vérzés.


"Ezen kívül totálisan letört vagyok és folyton feszülnek a melleim."


Szintén gyakori mellékhatás. Javaslom, olvasd át újra a tájékoztatót, találsz még benne cifrább lehetséges tüneteket is.

Nem lehet megjósolni, hogy el fognak-e múlni, vagy sem.

2015. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Kitartás, 3 hónap a hozzászokás.

Első levélnél barnáztam, de már nincs gond! Nyugi, teljesen normális.

2015. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 6. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Normalis, de szoooornyu.... tapasztalat... en is letortebb voltam - lehet h a folyamatos barnazas miatt is- 3. Leveltol mar stimmelt minden. KITARTAST :)
2015. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!