Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap bevettem az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap bevettem az esemény utáni ESCAPELLE-t, mire szamitsak?

Figyelt kérdés
Tegnap este enyhe alhasi fájdalmam volt...biztos hatni fog a gyógyszer? Ideges vagyok,bár nem élvezett belém de a gumi bennem maradt,kivettük és a nőgyógyászom aztmondta,hogy muszály bevenni az esemény utánit..mikor fogok vérezni,mindeki vérzik ilyenkor?

2015. jún. 20. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
te vagy nem vagy még abban a korban vagy a biosz órán még akkor se figyeltél mikor rohadtul ezekről volt szó..... de a szexhez van eszed ...egyébként igen muszály vérezni mer az esemény utáninak az a lényege hogy a nagy dózisú hormontól azonnal meginduljon a leválás ami vérzéssel jár mert igy válik le a méhnyálkahártya
2015. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pár napon belül vérezni fogsz,de nem biztos!


lehet a vérzés után,ami most lesz pár nap múlva(lehet),majd jön később egy másik vérzés,ami majd a menstruáció lesz,de felesleges napokat számolgatnod, mert valószínűleg tolódni fog majd a menstruáció.

2015. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megszülöd a kis Alient.... ne csodálkozz ha szétfröccsensz
2015. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

BETEGTÁJÉKOZTATÓ ELOLVASÁSA KÖTELEZŐ!!!!


Ezt megtetted?

Ha igen, akkor tudnád, hogy mikor fog megjönni stb.


Jesszus, ezt komolyan kérdezted?: "mindeki vérzik ilyenkor?"

Nem, képzeld, az eseményutáni megszünteti a menstruációt!

Ekkor QI szinttel minek szexszel egyáltalán???


Ha 1 héten belül megjön, akkor hatott a gyógyszer. Ez egy nagy hormonbomba, úgyhogy ha kevés lesz, ne csodálkozz rajta! Majd a következő lesz a rendes.


Egyébként hány éves vagy úgy őszintén??

2015. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló.. Nekünk se mondtak semmit ezzel kapcsolatban a suliban. A lényeg az volt, hogy ne szexeljünk..

Mondjuk én tudok ezekről a dolgokról, ha bármi kérdésem van anyum és nővérem is válaszol, na meg az internet is segít.

Nem kellene egyből leszólni a kérdezőt

17/L

2015. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Igazad van első válaszoló..Aki nem tud értelmes választ irni az ne is irjon..
2015. jún. 20. 19:10
 7/9 anonim válasza:
Ne aggodj!En ket honapja ugyan igy jartam...be kellett vennem.6 nap utan vereztem de elotte nagyon eros alhasi gorcseim voltak.Nekem segitett ez a tabi es hidd el neked is fog:) azokba az emberekbe(nem mindbe) akik elotten ide kommenteltek nem sok empatia szorult.Ez barkivel megeshet..barkivel!En is azelott leszoltam az ilyen embereket es lám....en is hogy megjartam:S Orokre szolo lecke volt :D Visszaterve rad,nem kell aggodnod.Ha 72 oran belul voltal akkor biztos segitett!Minel hamarabb veszed be annal hatasosabb en 11 es fel oran belul vettem be :) Ha barmi kerdesed van irj nyugodtam privatba:)
2015. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak,most megnyugtattál..ha gond lesz majd irok..
2015. jún. 23. 11:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak kb 40 óra elteltével tudtam bevenni az esemény utánit, mint később kiderült pont peteérésem volt, úgyhogy egy kislány lett a vége a történetnek..
2015. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!